Koolitused

13227211 1188794391161402 4080061961475919498 n

 

Kas on veel huvilisi, kes pole veel sellel koolitusel käinud?

 

Kui jah siis 14.maini saab veel registreeruda ja Võru pole väga kaugel. Sobib Noortega töötavatele inimestele sh treenerid. Rohkem infot http://tankla.net/tankla/koolituskeskus.html

Tankla meediaseminar kysi ja ma vastanEelmisest koolituspäevast on möödas päris omajagu aega ja et me ei unustaks meedia rolli ühiskonnas, on õige aeg enda olemasolevaid oskusi meelde tuletada ja uutele teadmistele ruumi teha.

Meediaseminar toimub 19. oktoobril kell 9:30 Valgas. Seminari põhirõhk on seatud küsimuste õigele küsimisele. Oled Sinagi vahepeal pead murdnud, kuidas kelleltki miskit õigesti küsida või kuidas sõnu õigesti ritta seada või kuidas leida julgust kellegi poole pöörduda?

Veel kuuleme sellest, milline näeb välja raadiotöö. Kindlasti oled Sa raadiot kuulates mõelnud, mis tunne oleks ise saadet teha, millisena kõlab Sinu hääl, kas kõik on sobilikud raadios töötama või kust saada üldse õige raadiohääl, kuidas valmistatakse saateid ette ja veel palju muud, millest kuuled juba seminaril!

idee24 piltSA Archimedes Euroopa Noored Eesti büroo kutsub noori osalema projektikoolitusel Idee24, mis leiab aset Tallinnas 13.-14. septembril.

Koos koolitajate ning nõustajatega aitame arendada teie ideed edukaks projektiks, mida võib esitada programmi Erasmus+ 1. oktoobri taotlustähtajaks. 

Osalejad saavad lisaks laiemaid teadmisi projektiloogikast ja rahvusvahelisest haridus- ja noorteprogrammist Erasmus+. Koolitusel osalemine on tasuta. 

Spordipealinn ValgamaaSpordipealinn Valgamaa 2014 soovib sulle head alanud liikumise aastat ja ootab sind osalema spordisündmuste korraldajate inspiratsiooni- ja koolituspäeval Valgas!

Seekordse rahvusvaheliste kogemustega rikastatud inspiratsioonipäeva peateemaks on spordivabatahtlikkus.

Foto on illustreeriv.Emajõe Koolituskeskus MTÜ otsib noori, et viia läbi rahvusvahelist projekti noorte töötuse teemal.

Noortel avaneb võimalus kohtuda mitme teise Euroopa riigi noortega, kes on samuti väikelinnast või maapiirkonnast pärit. Noored saavad võrrelda tingimusi ja töövõimalusi üksteise riikides ning tutvuda muidu endavanustega teistest kultuuridest. Projekti tegevused lähtuvad kõik mitteformaalse õppe põhimõtetest. Pakutakse ka praktilisi oskusi (nt tööintervjuul osalemine, CV ja motivatsioonikirja kirjutamine). Muidugi on oluline osa ka ühisüritustel, seltskondlikel mängudel ja väljasõitudel.

Tantsutrenne Valgas hakkab läbi viima Mari VenskiEsmaspäeval, 26. augustil avab Valgas uksed Eesti vanim tänavatantsukool JJ-Street, kust on tuult tiibadesse saanud mitmed edukad noored tantsijad nii Eestis kui välismaal.

Valgas hakkab noori õpetama JJ-Street Crew liige Mari Venski, kes on saavutanud silmapaistvaid tulemusi üle Eesti, võistelnud välisriikides ning koolitanud ennast Mariah Carey ja Missy Elliotiga koostööd teinud profitantsijate poolt. Noortele tutvustab Venski hip-hop ja krump-stiile ning oodatud on igas vanuses huvilised.

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2018    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net