Otsing

Logi sisse

Tankla koolitus 2022

TÄPSEM INFO

 Laagrikasvataja ja -juhataja koolitused mai 2020

 

 
04.-07.mai 2020- E-KOOLITUS   
 
18.-21.mai 2020- E-KOOLITUS  

 LISAINFO

 

                                                                                          

                                                                       

Koolituskutse 2020 2

Kui tunned huvi, kuidas massimeedia noortesse suhtub ja nendega ümber käib ning tahad rohkem teada, kuidas ise meediat (eelkõige ajakirjandust ja televisiooni) köitvalt lugejate ja vaatajateni viia, siis registreeri end 22.-23. oktoobril Valga avatud noortekeskuses toimuvale tasuta meediaseminarile.

Eelregistreerimine läheb lukku 14. oktoobril kell 23.59. Eelregistreerida saab siin: Meediaseminari registreerimisvorm.

Osalejate teadmisi tulevad meediateemadel arendama tele- ja raadioajakirjanik Märt Treier ning Tartu ülikooli ajakirjanduse teadur Kadri Ugur.

Esimese päeva õhtul kuuldakse ka omaala tegijate edulugusid! Räägitakse, kuidas on jõutud oma valdkonnani, milliseid väljakutseid on see nõudnud, milliseid seiklusi on läbitud ning kui rahul tehtavaga ollakse.

Seminari teisel päeval õpitakse läbi praktiliste tegevuste ajakirjanduslikke lugusid kirjutama ja fotosid tegema ning paariminutilisi telesaateid tegema. Töötube juhendavad Tankla noored, kes on suundunud meediat ka kõrgkooli õppima, ja Tankla välisvabatahtlikud.

13227211 1188794391161402 4080061961475919498 n

 

Kas on veel huvilisi, kes pole veel sellel koolitusel käinud?

 

Kui jah siis 14.maini saab veel registreeruda ja Võru pole väga kaugel. Sobib Noortega töötavatele inimestele sh treenerid. Rohkem infot http://tankla.net/tankla/koolituskeskus.html

Tankla meediaseminar kysi ja ma vastanEelmisest koolituspäevast on möödas päris omajagu aega ja et me ei unustaks meedia rolli ühiskonnas, on õige aeg enda olemasolevaid oskusi meelde tuletada ja uutele teadmistele ruumi teha.

Meediaseminar toimub 19. oktoobril kell 9:30 Valgas. Seminari põhirõhk on seatud küsimuste õigele küsimisele. Oled Sinagi vahepeal pead murdnud, kuidas kelleltki miskit õigesti küsida või kuidas sõnu õigesti ritta seada või kuidas leida julgust kellegi poole pöörduda?

Veel kuuleme sellest, milline näeb välja raadiotöö. Kindlasti oled Sa raadiot kuulates mõelnud, mis tunne oleks ise saadet teha, millisena kõlab Sinu hääl, kas kõik on sobilikud raadios töötama või kust saada üldse õige raadiohääl, kuidas valmistatakse saateid ette ja veel palju muud, millest kuuled juba seminaril!

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2023    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net