Otsing

Logi sisse

MTÜ Tankla ja USA saatkonna koostöös detsembrikuu algul toimuma pidanud inglise keele laager lükkus Covid-19 tõttu edasi ning toimub nüüd 29.-31. jaanuar Sangaste lossis.

Laager saab olema põnev ja vaheldusrikas. Oma lugusid tulevad jagama Flex programmi kaudu Ameerikas vahetusõpilaseks käinud noored, saadakse teadlikumaks meediast ja ettevõtlikkusest.

14. novembril kell 10.00 toimub Valgas "Piirilinna põnevusmäng", millega tähistatakse Politsei ja Kaitseliidu 102. aastapäeva.

Mängu eesmärk on pakkuda harivat vabaaja veetmise võimalust peredele ja sõpruskondadele ning koguda praktilisi ja teoreetilisi kogemusi iseenda ohutuse tagamisel, teiste aitamisel ja enese teadlikkuse suurendamisel.

6. novembril kell 10.00-15.00 toimub Tõrva avatud noortekeskuse III korrusel Valgamaa Osaluskohvik, mis on kohtumiskohaks noortele ning noortemeelsetele, ametnikele ja otsustajatele.

Osaluskohviku ideeks on tuua ühise arutelulaua ümber noored ning noortemeelsed, otsustajad ning kohaliku elu eestvedajad. Ühiseks eesmärgiks on aktuaalsete probleemkohtade üle arutlemine ning neile lahenduste leidmine. 

17. oktoobril algusega kell 11.00 toimub Tõrva vallas Hummulis noorkotkaste ja kodutütarde võistlusmatk "Väle jänes".

Võistlusmatka eesmärk on kontrollida võistkondade võimet täita neile antud ülesandeid, propageerida liikumist ja testida võistlejate füüsilist vastupidavust ning põhilisi oskusi.

Võistlema oodatakse neljaliikmelisi võistkondi. Sel aastal on oodatud ainult Valgamaa osalejad. Võistkondade registreerimise tähtaeg on 12. oktoober.

Auuu-auuu! "Aeg on 11 näha"! Kui oled 13-20 aastane Valgamaa noor, tule suvekooli!

Valgamaa noorte suvekool 2020 toimub 17.-19. augustini Valga vallas Kaldavere turismitalus.

Tähelepanu, valmis olla, läks! Täna, 12. juulil stardib juba viiendat korda Tankla ning esimest korda Piiriveere õpilasmalev, neist esimeses võtab sellel aasta osa 50 noort ja teises 30. Mõlema õpilasmaleva tööd, tegevused ja juhtimine on eraldi korraldatud, külla aga on maleva formaat sama.

Tanklal on rühmi see kord neli, mis on vähem, kui eelnevatel aastatel. Seetõttu pidid noored malevasse saamiseks tavapärasest rohkem pingutama. Kandideerimiseks oli vaja esitada nii CV kui ka motivatsioonikiri. Kõik ikka nii, nagu tavapäraselt tööle kandideerimiseks vaja läheb. Konkurents kohtadele oli tihe - kaks noort ühele kohale.

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2024    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net