Koolituskeskus logo

Laagrikasvataja ja -juhataja koolitus annab teadmised, et taotleda laagrikasvataja ja/või laagri juhataja osakutse, koolitus kestab 32 ak/h (4 päeva).

Laagrikasvataja ja -juhataja koolitused 2020

  • Koolitusajad 2020 täienevad jooksvalt.
  • Kui soovid, et koolitus oleks sinu piirkonnas, küsi infot See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
ESMAKORDNE
27.- 30. märts 2020- Kuressaare Avatud noortekeskus NOORTEJAAM (Pihtla tee 3, Kuressaare)
 
10.-13. aprill 2020- Anne noortekeskus ( Uus 56, Tartu)
 
4.-7. mai 2020- Pärnu Noorte Vabaajakeskus (Noorte väljak 2, Pärnu)
 
TAASTÕENDAJAD
13-15. märts 2020 Anne noortekeskus ( Uus 56, Tartu)
 
28.- 30. märts 2020 Kuressaare Avatud noortekeskus NOORTEJAAM (Pihtla tee 3, Kuressaare)

 

 Koolituspäeva pikkus:

- Iga päev on 8 akadeemilist tundi ja koolitus algab kell 9.00 ning lõppeb 16.00.
- Koolituse viimasel päeval (esmakordne) toimub reeglina osakutse (laagrikasvataja, tase 4, laagrikasvataja-juhataja, tase 6)  eksam neile, kes soovivad kohe ka ENTK eksami läbida.
Eksamit võib teha ka teisel ajal ja kohas, kui meie poolt pakutud aeg ei sobi. Eksamile tuleb täiendavalt registreerida (info allpool).
 
Koolituskava sisu vastab laagri juhataja ja kasvataja osakutse tase 6 nõuetele. Vaata koolituskava.
 
Koolituskava on kooskõlastatud ENTK-ga ja Tankla Koolituskeskusele on väljastatud vastavalt täiskasvanute koolituse seadusele vastav majandustegevusteade nr 146837 õppekavarühmale: Õpetajakoolitus ja kasvatusteadus (üldine).

Koolitajad: Aile Viks, Marek Mekk  Vaata ka koolitajate iseloomustust

Maksumus 90€, millest eraisik saab 18€ tagasi 2020. aastal tuludeklaratsiooniga (kui maksja on eraisik).

Kolitusele registreerumine

registreeri btn toretto
 
Registreerida saad ka See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. -   märkides osaleja nime, isikukoodi, telefoni ja koha, kus soovib koolitusel osaleda.
Lisainfot küsi:
Marek Mekk
Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla, koolitaja
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel 523 7793
Aile Viks
koolituse koordineerija, koolitaja
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel 527 1907

***************************************************************************************************************************

Laagrikasvataja või – juhataja osakutse eksamit (esmakordne) koraldab Eesti Noorsootöö Keskus ehk ENTK. Eksamil saab osaleda kas siis, kui pole kõiki nõutud dokumente esitatud, kuid eksamitulemuse saab teada peale nõuetekohaste dokumentide esitamist.

ENTK eksamile registreerumine https://entk.konkursiveeb.hitsa.ee/:

Registreerimisel tuleb esitada järgnevad dokumendid:
1. isikut tõendava dokumendi koopia (pass või ID kaart);
2. maksekorraldus või muu kinnitus kutse andmisega seotud kulude tasumise kohta (tasu €10, arve saate tellida https://entk.konkursiveeb.hitsa.ee/ – arvestage palun, et eksamitasu arve tellimiseks 10 tööpäeva!) Seega tellige esmalt eksamitasuarve ära. Dokumente saate sisestada ka hiljem.
3. haridust tõendava dokumendi koopia;
4. viimase 3 aasta jooksul läbitud vähemalt 32 akadeemilise tunni ulatuses (noorsootöötaja kompetentsidega seotud) täiendkoolituse tunnistuste koopiad; (SELLE SAADAME MEIE ENTK-le)
5. dokumendi koopia, mis tõendab esmaabikoolituse läbimist vähemalt 8 akadeemilise tunni ulatuses viimase 3 aasta jooksul.

Info leitav https://entk.ee/noorsootoo-korraldamine/noorsootoo-kvaliteedi-arendamine/noorsootootaja-kutse/kutse-taotlemine/laagrikasvataja-ja-juhataja-osakutse/

Koolituskutse 2020 2

 

Koolituse korraldamist toetab :

entk logo est rgb

Jaga seda artiklit sõpradega

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2020    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net