Mis toimub? Valgamaa Noorte Suvekool 2024 – „SUVE/SUVAKOOL"

Millal ja kus? Valgamaa noorte suvekool toimub 05.-07. august 2024 Metsniku harjutusväljakul, Valgamaal.

Kellele mõeldud? 13-18 aastastele Valgamaa noortele (Valga vald, Otepää vald ja Tõrva vald). (Noorematele toimub samal nädalal Looduskool - vaata rohkem siit).

Osalustasu? Noorte suvekooli osalustasu on 15 eurot, mis tuleb kanda MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla kontole EE592200221069703868. Eraldi kokkuleppel korraldajaga on osalustasu võimalik tasuda sularahas. NB! Ülekande puhul märkida selgituseks "OSALEJA TÄISNIMI Suvekool2024".

Mis täpsemalt? Suvekoolis toimub tegevus gruppides. Töötoad pakuvad ajule harjutusi ja füüsilist rahmeldamist, lisaks on õhtud täidetud meelelahutuslike ühistegevustega, sh isetegevuskavad ning palju muud põnevat.

Süüa saab? Ikka saab ja seda täitsa tasuta! Suvekoolis osalevad noored saavad 6 toidukorda (1. päeval lõuna- ja õhtusöök, 2. päeval hommiku-, lõuna-, ja õhtusöök, 3. päeval hommikusöök). Teades oma lapse vajadusi, andke talle kaasa lisa sööki ja jooki.

Transport? Kõigil osalejatel tuleb transport kohale ja tagasi ise organiseerida. Juhul, kui ise pole kuidagi võimalik, võta ühendust oma piirkonna noorsootöötajaga.

Ööbimine? Oma telgis. Telk peab vihma pidama või telgile peab olema kile. Telk võib olla mitme peale. Vajadusel võta ühendust enda piirkonna noorsootöötajaga, kes võimalusel saab laenata sulle telgi ning magamisvarustuse. Mure korral võid kirjutada ka korraldajatele.

Esmaabi? Suvekoolis on olemas inimene, kelle poole saab pöörduda esmaabi saamiseks ning kes vajadusel suunab haige lapse traumapunkti või koju ja teavitab sellest lapsevanemaid.

Suvekoolis osalejal palutakse kaasa võtta:

  • Magamiskott, magamisalus
  • Telk võib olla ka sõbraga mitme peale), kile telgile koos kinnitusvahenditega
  • Riietus sooja-, kuuma-, külma- ja vihmakindel; vahetusjalatsid (sportlikud)
  • Ujumisriided, pikkade varrukatega riided, PEAKATE
  • Isiklikud hügieenitarbed (hambahari, hambapasta, seep), käterätik, sääsetõrjevahend (soovitatav)
  • Päikesekaitsekreem (soovitatav)
  • Märkmik, kirjutusvahend
  • Taskulamp (pealamp), joogipudel
  • Töökindad

Reeglid? Sündmuse ajal kehtib suvekooli läbiviijate poolt paika pandud sisekorra eeskiri, mida tutvustatakse suvekooli avarivistusel ning millest kõik osalejad peavad kinni pidama. Reeglitest (suitsetamine, alkoholi kaasa toomine või tarbimine jms) üleastumise korral saadetakse korrarikkuja kohe koju. Kui selline situatsioon juhtub, on lapsevanem kohustatud oma lapsele ise järgi tulema!

Nutividinad? Suvekooli läbiviijad ei vastuta kaasa toodud esemete (nt sülearvutite, tahvelarvutite, kõrvaklappide jne) purunemise või kadumise eest! Samuti ei vastuta korraldusmeeskond telefonide olemasolul nende säilimise eest.

Registreerimine?  Registreerida saab 22. juulini 2024 (k.a). Registreerimine lingil: https://forms.gle/wxW5DYnuiG76YtPg9

Dokumendid
Suvekool_2024_teavitusleht
Suvekool_2024_nõusolekuleht

Tegevusi viiakse ellu meetme „Atraktiivne piirkondlik ettevõtlus- ja elukeskkond” projekti „Lõuna-Eesti ettevõtlikud noored“ vahenditest.

Lisainfo:
Kaimo Vahtra
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5146384

Jaga seda artiklit sõpradega

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2024    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net