Otsing

Logi sisse

Täna, 10. oktoobril kohtusid Valgas maakonna noored, kes lükkasid käima kaheaastase rahvusvahelise meediaprojekti „FinEst Media“, mis on loodud kajastama Valgamaa erinevaid võimalusi ning arendama noorte meediaoskusi. Projekti eestvedajateks on Valgamaa Partnerluskogu ja Suupohja Leader koostöös Valgamaa Noorsootöökeskusega Tankla.

Kahe aasta jooksul lahendatakse viieteistkümne Valga, Tõrva ja Otepää valla noorega vanuses 14-20 eluaastat erinevaid meediaülesandeid, mis hõlmavad filmimist, pildistamist, kirjutamist, raadiosaateid kui ka muid harjutusi. Enne iga praktilist tegevust toimuvad koolitused, mis aitavad kaasa ülesande edukamaks sooritamiseks.

Hea 14-26aastane Valgamaa noor! See pakkumine on just sulle, kui...

Kui sinus on uudishimulikkust ja ettevõtlikkust, oled loov, avatud ja kohusetundlik, sulle meeldib suhelda ja väljendada oma mõtteid läbi kirjatükkide, fotode või videode, tahad leida uusi tuttavaid ja sõpru, saada oskusi ja kogemusi, võtta osa noortepärase infokanali arendamisest ja turundamisest, siis me ootame sind oma meeskonda!

Selgunud on transpordiajad 17. augustil Kaldavere turismitalus algavasse Valgamaa noorte suvekooli.

VALGA SUUND

7.35 Lüllemäe kultuurimaja

7.55 Laatre bussipeatus

8.05 Tsirguliina bussipeatus

14-20aastastel Valgamaa noortel on septembrist võimalus osa võtta rahvusvahelisest meediaprojektist "FINEST Media".

Lükkame 2020. aasta septembrist käima rahvusvahelise meediaprojekti „FINEST Media“, milles soovime noorte ja nende meediaoskuste abil näidata Valgamaad ning siinseid põnevaid tegevusvõimalusi.

Logo1Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduse poolt loodud Noorte Tugila programm jätkub riigi toel tänavu 13 maakonnas. Noortel kes ei õpi ja ei tööta on jätkuvalt võimalik oma kodukandist tuge saada. Valgamaal saavad noored pöörduda Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla tugilate Maarja ning Jelena poole. Kontaktid ning infot leiad siin.

Valgamaa ja Rõngu noorte looduskool toimub 16. - 18. juuli 2018 Valga maakonnas, Valga valla Kaldavere turismitalus. Kogunemine Kaldavere turismitalus 16. juuli kell 11:00 ning orienteeruv lõpetamine 18. juulil kell 11:00.

Valgamaa ja Rõngu noorte looduskoolis osalevad noored vanuses 7-18 aastat. Looduskoolis pakume lastele palju praktilist tegevust kogenud instruktorite juhendamisel, võimalust viibida vabas looduses, leida uusi sõpru, ööbida telkides ja õppida kasulikke teadmisi toimetulekuks metsas ning praktiseerida õpitut.

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2021    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net