Otsing

Logi sisse

Valgamaa noorsootöökeskus otsib 14-26 aastaseid noori, kes on huvitatud sisutekstide, videode, podcastide ja visuaalide loomisest.

Kui sinus on uudishimulikkust ja ettevõtlikkust, oled loov, avatud ja kohusetundlik, sulle meeldib suhelda ja väljendada oma mõtteid läbi kirjatükkide, fotode, videode või podcastide näol, tahad leida uusi tuttavaid ja sõpru, saada oskusi ja kogemusi, võtta osa noortepärase infokanali arendamisest ja turundamisest, siis me ootame sind oma meeskonda!

9. aprillil kell 12.00-14.30 leiab kaheksandat korda aset Valgamaa haridusmess "Vali nutikalt". Mess toimub tänavu virtuaalselt.

Messil osalevad gümnaasiumid, kutse- ja kõrgkoolid. Kokku tutvustatakse 20 õppeasutust. Messil esineb haridusminister sõnavõtuga, noored jagavad oma kogemuslugusid ning räägime ka karjääri valikust.

20. märtsist 11. aprillini kutsuvad Noorte Kotkaste Valgamaa malev ja Kodutütarde Valgamaa ringkond kõiki huvilisi aktiivsele GPS kunstiloomingule.

Ettevõtmisega kutsutakse kõiki üles sportlikult liikuma, oma loomingulisi liikumisi planeerima ning tegema neist noorkotkaste ja kodutütarde tegemisi tutvustavaid GPS kunstimaalinguid. 

Esialgselt detsembris toimuma pidanud ja siis jaanuarisse lükkunud MTÜ Tankla ja USA saatkonna koostöös läbiviidav inglise keele laager jääb ka sel korral Covid-19 tõttu ära.

Kas ja millises vormis laager üldse toimub, ei oska ringi juhendajad praeguses olukorras öelda.

Täna, 10. oktoobril kohtusid Valgas maakonna noored, kes lükkasid käima kaheaastase rahvusvahelise meediaprojekti „FinEst Media“, mis on loodud kajastama Valgamaa erinevaid võimalusi ning arendama noorte meediaoskusi. Projekti eestvedajateks on Valgamaa Partnerluskogu ja Suupohja Leader koostöös Valgamaa Noorsootöökeskusega Tankla.

Kahe aasta jooksul lahendatakse viieteistkümne Valga, Tõrva ja Otepää valla noorega vanuses 14-20 eluaastat erinevaid meediaülesandeid, mis hõlmavad filmimist, pildistamist, kirjutamist, raadiosaateid kui ka muid harjutusi. Enne iga praktilist tegevust toimuvad koolitused, mis aitavad kaasa ülesande edukamaks sooritamiseks.

Hea 14-26aastane Valgamaa noor! See pakkumine on just sulle, kui...

Kui sinus on uudishimulikkust ja ettevõtlikkust, oled loov, avatud ja kohusetundlik, sulle meeldib suhelda ja väljendada oma mõtteid läbi kirjatükkide, fotode või videode, tahad leida uusi tuttavaid ja sõpru, saada oskusi ja kogemusi, võtta osa noortepärase infokanali arendamisest ja turundamisest, siis me ootame sind oma meeskonda!

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2021    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net