Mis toimub? Valgamaa Noorte Suvekool 2023 – „Suvekool is on the muuv"

Millal ja kus? Valgamaa noorte suvekool toimub 14.-16. august 2023 Otepää vallas Veski spordi- ja puhkekeskuses.

Kellele mõeldud? 13-20aastastele Valgamaa noortele (Valga vald, Otepää vald ja Tõrva vald). Registreerida saavad ka 12aastased noored, kuid nemad jäävad esialgu joone alla, vabade kohtade olemasolul võetakse nendega ühendust.

Osalustasu? Noorte suvekooli osalustasu on 20 eurot, mis tuleb kanda MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla kontole EE592200221069703868.
Eraldi kokkuleppel korraldajaga on osalustasu võimalik tasuda sularahas. 

NB! Ülekande puhul märkida selgituseks "OSALEJA TÄISNIMI Suvekool2023".

Mis täpsemalt? Suvekoolis toimub tegevus gruppides. Tegevused on valitud aasta teema järgi - sellel aastal on fookuses sauna- ja liikumisaasta ning plaanis on näiteks veesõiduki ehitamine, erinevad saunakultuuri töötoad, noortekeskuste vahelised võistlused ja isetegevuskavad ning palju muud põnevat. 

Süüa saab? Ikka saab ja seda täitsa tasuta! Suvekoolis osalevad noored saavad 7 toidukorda (1. päeval lõuna- ja õhtusööki, 2. päeval hommiku-, lõuna-, ja õhtusööki, 3. päeval hommiku- ja lõunasööki). Teades oma lapse vajadusi, andke talle kaasa lisa sööki ja jooki.

Tankla pood? Jälle on avatud tuntud Tankla pood, kus saab juua, jäätist ning tuntud retroburksi. Tankla poes toimub arveldamine sularahas. 

Transport? Kõigil osalejatel tuleb transport kohale ja tagasi ise organiseerida. Juhul, kui ise pole kuidagi võimalik, võta ühendust oma piirkonna noorsootöötajaga.

Ööbimine? Oma telgis. Telk peab vihma pidama või telgile peab olema kile. Telk võib olla mitme peale. Vajadusel võta ühendust enda piirkonna noorsootöötajaga, kes võimalusel saab laenata sulle telgi ning magamisvarustuse. Mure korral võid kirjutada ka korraldajatele.

Esmaabi? Suvekoolis on olemas inimene, kelle poole saab pöörduda esmaabi saamiseks ning kes vajadusel suunab haige lapse traumapunkti või koju ja teavitab sellest lapsevanemaid.

Suvekoolis osalejal palutakse kaasa võtta:

  • Magamiskott, magamisalus
  • Telk võib olla ka sõbraga mitme peale), kile telgile koos kinnitusvahenditega 
  • Riietus sooja-, kuuma-, külma- ja vihmakindel; vahetusjalatsid (sportlikud)
  • Ujumisriided, pikkade varrukatega riided, PEAKATE
  • Isiklikud hügieenitarbed (hambahari, hambapasta, seep), käterätik, sääsetõrjevahend (soovitatav)
  • Päikesekaitsekreem (soovitatav)
  • Märkmik, kirjutusvahend
  • Taskulamp (pealamp), joogipudel
  • Töökindad

Reeglid? Sündmuse ajal kehtib suvekooli läbiviijate poolt paika pandud sisekorra eeskiri, mida tutvustatakse suvekooli avarivistusel ning millest kõik osalejad peavad kinni pidama. Reeglitest (suitsetamine, alkoholi kaasa toomine või tarbimine jms) üleastumise korral saadetakse korrarikkuja koheselt koju. Kui selline situatsioon juhtub, on lapsevanem kohustatud oma lapsele ise järgi tulema!

Nutividinad? Suvekooli läbiviijad ei vastuta kaasa toodud esemete (nt sülearvutite, tahvelarvutite, kõrvaklappide jne) purunemise või kadumise eest! Samuti ei vastuta korraldusmeeskond telefonide olemasolul nende säilimise eest.

Registreerimine?  Registreerida saab 03. augustini 2023 (k.a). 

Registreerimine lingil: https://forms.gle/oLf3ofXbvZLEndeS8 .

Hoia end uudistega kursis: https://www.facebook.com/suvekool . 

 

Dokumendid

Suvekooli nõusolekuleht

Suvekooli teavitusleht

Lisainfo:

Siret Kõrge

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

+372 5569 9888

Jaga seda artiklit sõpradega

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2024    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net