Tagasi Valgamaa noorteportaaliValgamaa noorte suvekooli erileht

suvekool2016 5

Millal? 18. – 20. juulini.
Kus? Taheva vald, Korkuna küla, Kaldavere turismitalu.
Kellele? 12.-20. aastastele Valgamaa noortele.
Mis toimub? Vesi, meri, päike ja suvi.
Mis täpsemalt? Töötoad. Tuulelohed, kokkamine, õngitsemine, kanuud, meremuusika, vesi, „Veekogude maakond“ ja palju muud!
Palju maksab? 15€ nägu. Tuleb viia oma piirkonna koordinaatori kätte.
Söömine on ka ikka selle raha sees? Ikka on, lausa 7 korda!
Transport? Tuuakse ja viiakse tagasi Suvekooli bussidega.
Ööbimine? Oma telgis. Telk peab vihma pidama!

Suvekoolis osalejal palutakse kaasa võtta:

  • magamiskott, magamisalus;
  • sõpruskonna peale veekindel telk
  • sooja-, külma- ja vihmakindel riietus, sportlikud vahetusjalatsid;
  • isiklikud hügieenitarbed (hambahari, hambapasta, seep, WC- paber), sääsetõrjevahend (soovitatav!), päikesekaitsekreem (soovitatav!);
  • vajaduse korral taskulamp;
  • isiklik veepudel!

Toitlustamine toimub seitsmel korral, kuuel korral sooja toiduga (18. juulil lõuna- ja õhtusöök, 19. juulil hommiku-, lõuna-, ja õhtusöök, 20. juulil hommikusöök + näksimine kaasa koduteele). Noortele esmaabi tagamiseks on suvekoolis kohal ka meditsiinitöötaja.

Sündmuse ajal kehtib suvekoolis osalejatele maakonna noorsootöötajate poolt kokku pandud suvekooli laagrikord, mida tutvustatakse suvekooli avamisel ning millest kõik osalejad peavad kinni pidama. Vt korda ka allpool.

Suvekooli reeglitest üleastumise (suitsetamine, alkoholi kaasa toomine või tarbimine, jms) korral saadetakse korrarikkuja viivitamatult koju! NB! Kui selline asi juhtub, siis on lapsevanem kohustatud oma lapsele / noorele järele tulema!

Suvekooli läbiviijad ei vastuta kaasa toodud esemete (à la MP3-mängija, pleierid, iPodid, jne) purunemise või kadumise eest! Samuti ei vastuta korraldusmeeskond mobiiltelefonide olemasolul nende säilimise eest. Kogu suvekooli ajal on lapsevanemal võimalik meiega ühendust võtta allpool toodud telefoninumbritel.

Suvekooli osalejad viib ja toob koju tagasi selleks tellitud transport. Busside täpsed väljumisajad anname teada iga noortekeskuse ja valla kontaktisikule suvekooli lähenedes ja paneme ülesse suvekooli veebilehele.

NB! Suvekooli osalustasu on 15€, mille palume tuua oma piirkonna koordinaatori kätte koos allkirjastatud lapsevanema nõusolekuvormiga!

Nõusolekuvorm

nõusolekuvorm arvutis täitmiseks (docx)

Lisainfo:

Lisainfot saab küsida kohaliku koordinaatori käest, kelle kontaktid on siin, või suvekooli meeskonnaliikmetelt:
Rasmus: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 5626 4816
Maarja: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või 506 8250

Projekti rahastavad: 

Keskkonnainvesteeringute Keskus, Hasartmängumaksu Nõukogu, Valgamaa Omavalitsuste Liit, Valga Maavalitsus, Kaitseliidu Valgamaa malev, Taheva vald, Eesti Kultuurkapital, Eesti Noorsootöö Keskus, MTÜ Valgamaa noorsootöökeskus Tankla.

suvekooli toetajad 2016

Jaga seda artiklit sõpradega

@tanklanet säutsub

Eelolevad sündmused

Uudisvoogu ei leitud

Hakka meie fänniks

Külastusi alates

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2020    |    tankla@tankla.net