Tagasi Valgamaa noorteportaaliValgamaa noorte suvekooli erileht

suvekool2014 221.-23. juulil 2014 viivad Valgamaa noorsootöötajad Järvesilma turismitalus, Hummuli vallas läbi Valgamaa Noorte Suvekool 2014 „Citus, altius, fortius ehk kiiremini, kõrgemale, tugevamini“. Sündmuse peakorraldaja on Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla.

Suvekool toob kokku Valgamaa 11 valla (Puka, Palupera, Otepää, Sangaste, Tõlliste, Karula, Taheva, Hummuli, Helme, Põdrala, Õru) ja 2 linna (Valga, Tõrva) noorte juhendajad ja noored vanuses 12-20 eluaastat. Planeeritud osalejate arv on kuskil 160 (130 noort + juhendajad).

Sündmuse raames viiakse läbi erinevaid arendavaid tegevusi, mille eest vastutab maakonna noorsootöötajatest koosnev korraldusmeeskond (orienteerumine, kiiking, vehklemine, petank, laskmine, tuletõrjesport, puust medalite valmistamine).

Teise päeva õhtul esinevad mitmed bändid. Muuhulgas antakse välja noortekeskuste rändkarikas, mille saab järgmise suvekooli korraldava piirkonna noored ja juhendajad.

Kolmepäevast sündmust aitab läbi viia Venno Loosaar.

Vaata suvekooli päevakava siin.

NB! Kõigi suvekoolis osalevate alaealiste noorte vanematel palutakse tutvuda suvekooli teavituslehega ning täita ära lapsevanema nõusolekuvorm, mida saab teie piirkonna koordinaatori või projektimeeskonna liikmete käest (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) elektroonselt või siit samast alla laadida ja välja printida.

Prindi ja täida

2014 suvekooli lapsevanema teavitusleht
2014 suvekooli lapsevanema nõusolekuvorm

suvekool2014 3

Suvekoolis osalejal palutakse kaasa võtta:

magamiskott, magamisalus; sooja-, külma- ja vihmakindel riietus, sportlikud vahetusjalatsid; isiklikud hügieenitarbed (hambahari, hambapasta, seep, WC- paber), sääsetõrjevahend (soovitatav!), päikesekaitsekreem (soovitatav!); vajaduse korral taskulamp; isiklik veepudel!

Toitlustamine toimub kuuel korral sooja toiduga (21. juulil lõuna- ja õhtusöök, 22. juulil hommiku-, lõuna-, ja õhtusöök, 23. juulil hommikusöök). Noortele esmaabi tagamiseks on suvekoolis kohal ka meditsiinitöötaja.

Sündmuse ajal kehtib suvekoolis osalejatele maakonna noorsootöötajate poolt kokku pandud suvekooli laagrikord, mida tutvustatakse suvekooli avamisel ning millest kõik osalejad peavad kinni pidama.

Suvekooli reeglitest üleastumise (suitsetamine, alkoholi kaasa toomine või tarbimine, jms) korral saadetakse korrarikkuja viivitamatult koju! NB! Kui selline asi juhtub, siis on lapsevanem kohustatud oma lapsele/noorele järele tulema!

Suvekooli läbiviijad ei vastuta kaasa toodud esemete (näiteks MP3-mängija, telefonid, kaamerad, jne) purunemise või kadumise eest! Samuti ei vastuta korraldusmeeskond mobiiltelefonide olemasolul nende säilimise eest. Kogu suvekooli ajal on lapsevanemal võimalik meiega ühendust võtta allpool toodud telefoninumbritel.

Suvekooli osalejad viib ja toob koju tagasi selleks tellitud transport. Busside täpsed väljumisajad anname teada iga noortekeskuse ja valla kontaktisikule suvekooli lähenedes ja paneme üles suvekooli veebilehele.

NB! Suvekooli osalustasu on 15€, mille palume tuua oma piirkonna koordinaatori kätte koos allkirjastatud lapsevanema nõusolekuvormiga!

Lisainfo:

Lisainfot saab küsida kohaliku koordinaatori käest, kelle kontaktid on siin, või suvekooli meeskonnaliikmetelt:

Ülla Tamm (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5645 0719)
Marek Mekk (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 523 7793)
Merike Soomets (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 511 4138)
Sigrit Säinas (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5591 6362)

Jaga seda artiklit sõpradega

@tanklanet säutsub

Eelolevad sündmused

Hakka meie fänniks

Külastusi alates

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2024    |    tankla@tankla.net