30. juuli-1. august toimub noorkotkaste ja kodutütarde võistlusmatk "Kuperjanovlaste rada".

Võistlusmatka kogupikkus on 50 km. Võistkonnal tuleb liikuda maastikul ning täita talle antud ülesandeid. Võistkond peab kogu matka jooksul hakkama saama stardist kaasa võetud vahenditega ja ilma igasuguse kõrvalise abita väljaspool kontrollpunkti.

Võistlusest saavad osa võtta 13-18aastastest noortest koosnevad 4-liikmelised võistkonnad, sh segavõistkonnad.

Võistkondi saab registreerida 19. juulini e-postil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Lapsevanema nõusolekuleht tuleb esitada hiljemalt 28. juuliks.

Muuda suvi meeldejäävaks ja ägedaks! Osale 28.-30. juunini Otepää vallas Sokka puhkekeskuses toimuvas Valgamaa noorte suvekoolis.

2021. aasta Valgamaa noorte suvekool kannab teemat "FinEst Media suvekool 202,1". Tänavune suvekool on seotud rahvusvahelise meediaprojektiga "FinEst Media", mida viiakse ellu koostöös soomlastega. Ka suvekoolis osalevad soomlased, kuid nendega kohtume peamiselt live-ülekannetes.

Valgamaa noorte suvekool toimub 12. korda ning on suunatud 13-20aastastele Valgamaa noortele. Kahe päeva jooksul läbitakse erinevaid töötube, adrenaliin köetakse üles võistlusmängudes ja turniirides ning meelt lahutatakse õhtustes omaloominguprogrammides. Avatud on ka Tankla pood, kus saab juua, jäätist ning tuntud retroburksi.

13.-16. juulini toimub Kaldavere turismitalus 7.-18aastastele Vaglamaa noortele suunatud laager Spekter.

Laagris pakutakse noortele palju praktilist tegevust kogenud instruktorite juhendamisel, võimalust viibida looduses, leida uusi sõpru, ööbida telkides ja õppida kasulikke teadmisi toimetulekuks metsas ning praktiseerida õpitut.

Tankla õpilasmalev (TÕM) 2021 toimub 18.-30. juulini. Malevas saavad osaleda Valgamaa noored vanuses 14-19 aastat.

Malevlaste maksimaalne tööpäeva pikkus on 6 tundi ja selle eest makstakse ka reaalset palka. Töötasuna garanteeritakse miinimumtöötasu tunnihinnaga 3,48 eurot (bruto). Toitlustus (neli söögikorda) ja mugav magamiskoht organiseeritakse korraldajate poolt.

Kes saavad malevas osaleda? Osaleda saavad Valgamaa noored vanuses 14-19 aastat. Registreerida saavad ka 13. aastased noored, kuid nemad jäävad esialgu joone alla, vabade kohtade olemasolul viiakse nendega läbi vestlused.

Millal malev toimub? 18. juuli - 30. juuli 2021

Kui palju peab noor tööd tegema? Maksimaalne tööpäeva pikkus on 6 tundi ja selle eest makstakse ka reaalset palka. Töötasuna garanteerime miinimumtöötasu tunnihinnaga 3,48 eurot (bruto).

Kuidas on lood söögi ja majutamisega? Toitlustus (neli söögikorda) ja mugav magamiskoht organiseeritakse korraldajate poolt.

Kuidas ikkagi asi käib?

17. mai saadetakse info noortekeskustesse ja noorteportaali www.tankla.net. Seejärel toimub registreerimine malevasse ja registreerinuile korraldatakse piirkondlikud infopäevad, kus räägitakse läbi kõik tööga seonduv. Vastavalt maleva toimumise ajale kogunevad noored päev enne maleva algust oma malevastaapi, keda võtavad vastu rühmajuhid. Nemad juhendavad nii tööl kui puhkehetkedel (põhimõtteliselt on see nagu laager ainult tööd peab ka tegema :). Malevarühma suurus on keskmiselt 10-20 noort.

NB! Eelis malevasse pääseda on nendel noortel, kes esitav motivatsioonikirja ja CV e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Toetamaks motivatsioonikirjade ja CV-de koostamist toimuvad piirkondlikud infopäevad:

CV ja motivatsioonikirja töötoad toimuvad:

  • 26.05.2021 E-töötuba kell 10:00-12:00
    (registreerimine läbi vormi või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., lisainfo telefonil +372 5303 0115)
  • 7.06.2021 Otepää Avatud Noortekeskuses algusega kell 15:00
  • 8.06.2021 E-töötuba kell 10:00-12:00
    (registreerimine läbi vormi või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., lisainfo telefonil +372 5303 0115)
  • 8.06.2021 Valga Avatud Noortekeskuses algusega kell 15:00
  • 9.06.2021 Tõrva Avatud Noortekeskuses algusega kell 15:00

Tankla Õpilasmaleva rühmades, koolitustel ja kokkutulekul pildistatud fotosid ja videosalvestisi võidakse mittetulunduslikel eesmärkidel kasutada MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla kodulehel, Facebook’i kontol, Instagram’i kontol, trükistel, filmis vms.

Tankla malev 2021 toimumist toetab Haridus- ja Noorteamet, Valga, Otepää ja Tõrva vallad, Noorte Kotkaste Valgamaa malev ning Kodutütarde Valgamaa ringkond.

toetajad

Registreerimine

Vajuta siia: https://bit.ly/malev2021

Lisainfo

Marek Mekk
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
523 7793

Maarja Mägi
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
506 8250

Koolituse info ja registreerimine leitav SIIT tankla koolituskeskus logo2

Alamkategooriaid

Tankla TV on Valgamaa noorte endi poolt algatatud internetipõhiline televisioonikanal. Tankla TV eesmärgiks on laiendada maakonna noorte silmaringi ning anda võimalus olla reporter, operaator või monteerija. Loe rohkem »

See on ajutine rubriik Tankla kodulehel, kuhu kogume erinevaid tööpakkumisi noortele, kes soovivad sel suvel taskuraha teenida. Kui siin võiks veel mõni tööpakkumine olla, kirjuta sellest See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2021    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net