Tankla Õpilasmalev 2022 logo

Kes saavad malevas osaleda? Osaleda saavad Valgamaa noored vanuses 14-19 aastat. Registreerida saavad ka 13. aastased noored, kuid nemad jäävad esialgu joone alla, vabade kohtade olemasolul viiakse nendega läbi vestlused.

Millal malev toimub? 3. juuli - 15. juuli 2022

Kui palju peab noor tööd tegema? Maksimaalne tööpäeva pikkus on 6 tundi ja selle eest makstakse ka reaalset palka. Töötasuna garanteerime miinimumtöötasu tunnihinnaga 3,86 eurot (bruto).

Kuidas on lood söögi ja majutamisega? Toitlustus (neli söögikorda) ja mugav magamiskoht organiseeritakse korraldajate poolt.

Kuidas ikkagi asi käib?

12. mai saadetakse info noortekeskustesse ja noorteportaali www.tankla.net. Seejärel toimub registreerimine malevasse ja registreerinutele korraldatakse piirkondlikud infopäevad, kus räägitakse läbi kõik tööga seonduv. Vastavalt maleva toimumise ajale kogunevad noored päev enne maleva algust oma malevastaapi, keda võtavad vastu rühmajuhid. Nemad juhendavad nii tööl kui puhkehetkedel (põhimõtteliselt on see nagu laager ainult tööd peab ka tegema :).

Malevarühma suurus on keskmiselt 10-20 noort.

NB! Eelis malevasse pääseda on nendel noortel, kes esitavad motivatsioonikirja ja CV e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Toetamaks motivatsioonikirjade ja CV-de koostamist toimuvad piirkondlikud infopäevad:

CV ja motivatsioonikirja töötoad

24.05.2022 Otepää Avatud Noortekeskuses algusega kell 15:00
25.05.2022 Tõrva Töötukassa ruumides (Kevade 8, Tõrva) algusega kell 15:00
26.05.2022 Valga Avatud Noortekeskuses algusega kell 15:00

Tankla Õpilasmaleva rühmades, koolitustel ja kokkutulekul pildistatud fotosid ja videosalvestisi võidakse mittetulunduslikel eesmärkidel kasutada MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla kodulehel, Facebook’i kontol, Instagram’i kontol, trükistel, filmis vms.

Tankla malev 2022 toimumist toetab Haridus- ja Noorteamet, Valga, Otepää ja Tõrva vallad, Noorte Kotkaste Valgamaa malev ning Kodutütarde Valgamaa ringkond.

Sündmuse läbiviimist toetab Kohaliku Omaalgatuse Programm.

Registreerimine

Vajuta siia: https://tinyurl.com/opilasmalev22

Lisainfo

Marek Mekk
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
523 7793 

Maarja Mägi
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
506 8250

Jaga seda artiklit sõpradega

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2024    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net