Tähelepanu, valmis olla, ...läks! Täna, 12. juulil stardib juba viiendat korda Tankla õpilasmalev, millest võtab see aasta osa 50 Valgamaa noort. Rühmi on see kord neli, mis on vähem, kui eelnevatel aastatel. Seetõttu pidid noored malevasse saamiseks tavapärasest rohkem pingutama. Kandideerimiseks oli vaja esitada nii CV kui ka motivatsioonikiri. Kõik ikka nii, nagu tavapäraselt tööle kandideerimiseks vaja läheb.

Rühmi on küll vähem, aga põnevust pisut rohkem, sest koostööd tehakse Piiriveerega, kes astub maleva-karusssellile esmakordselt. Piiriveere malevarühmi on 3, milles kokku 30 noort Põlva- ja Võrumaalt.  Esimese malevanädala lõpus toimub ühine kokkutulek Kuutsemäel.

Malevlased teevad kahe nädala jooksul erinevaid heakorratöid, talutöid, koristavad, värvivad ning riidastavad puid. Tööandjateks on sellel aastal Valga Sport SA, SA Taheva Sanatoorium, Tõrva Vald, Kitse-Ado Talu ning MTÜ Tramburai ja Bamba.

Tankla õpilasmalevlasi toetavad toiduga Linnutalu kanade kuulsate tummekollase rebuga munadega, Maks & Moorits mõnusate grilltoodetega ning Helen toitaineterikaste pudruhelvestega.

Tankla malev 2020 viiakse läbi Valgamaa Partnerluskogu koostööprojekti "Õpilasmaleva korraldamine Valgamaal ning Piiriveere Liidri tegevuspiirkonnas" raames. Lisaks toetavad maleva toimumist KOP ja Valga ja Tõrva Vallavalitsus.

Logo EL Leader VPK uus EL tekst4

Sobivad ka ühepäevased tööd ning tööandjaks võib olla ka eraisik!

Periood: 8.-12. juuli või 15.-19. juuli
Malevlaste vanus: 14-15 aastat

Kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 523 7793.

Täna, 1. aprillil loodi Valgamaal valimisliit Tankla, kuhu on koondunud Valgamaa noorsoo-, sotsiaal- ja kultuuritöötajaid.

„Valimisliitu ajendas looma valdade poliitiline olukord. Maakonna kolmest vallast kahes on olnud poliitiline olukord korduvalt ebastabiilne ning kuna kantakse edasi ka aegunud valitsemise kultuuri, pidime noorte tulevikku silmas pidades omaltpoolt midagi ette võtma,“ sõnas Tankla juhatuse liige Marek Mekk. „Eriti suurt edu loodame saavutada Valga vallas,“ lisas ta.

Mõnda aega tagasi lisandus Valgamaa noorsootöösse uusi noorsootöötajaid. Uue juhi sai endale Tõrva avatud noortekeskus, kus veab tegevust nüüdsest eest Madis Mumm. Lisaks temale alustas Tõrva noortekeskuses tööd noorsootöötaja Margit Kolju ja Riidaja noortetoas noorsootöötaja Age Leesment.

Olles end tööalaselt juba sisse seadnud, uurisime värsketelt töötajatelt, millised on nende ametialased eesmärgid. 

Selgunud on 1.-2. veebruarini Tõrva vallas Ritsu spordibaasis toimuva Valgamaa noorkotkaste ja kodutütarde talvelaagri transpordiajad.

Otepää – Sangaste – Tsirguliina – Valga – Ritsu suund

7:40 – Otepää bussipeatus
7:50 – Sihva bussipeatus (Pühajärve kool)
8:00 – Sangaste bussipeatus
8:20 – Tsirguliina bussipeatus
8:40 – Valga Siili keskuse parkla
9:00 – Hummuli bussipeatus

Taheva sanatoorium – Hargla – Lüllemäe – Valga – Ritsu suund
7:50 – Taheva sanatoorium
8:00 – Hargla bussipeatus
8:20 – Lüllemäe bussipeatus
8:40 – Valga Siili keskuse parkla

1.-2. veebruarini algusega kell 9.30 toimub Tõrva vallas Ritsu spordibaasis Valgamaa noorkotkaste ja kodutütarde talvelaager.

Sündmuse eesmärk on sooritada järgukatseid ja veeta sportlik nädalavahetus.

Laagrilise kohustuslik varustus on:

  • magamiskott, magamisalus;
  • soojad riided, mis ei takistaks vabalt liikuda;
  • soojad jalanõud ja vahetusjalanõud, millega siseruumis olla;
  • sportlikud riided;
  • vahetusriided (soojad), -pesu, -sokid;
  • kindad, sall ja müts;
  • isiklikud hügieenitarbed;
  • helkur või helkurvest.

November was a grey month, but it was filled with music and company, so I barely noticed the days getting darker and the weather getting worse.

The first week went by rather calmly, but the second week held preparations for a big event: There would be a big fathers day concert at the culture house. A lot of the youngsters were involved (singing or playing the ukulele for example), but so was I! I was going to not only play cello in the folkbänd but also dance.

Alamkategooriaid

Tankla TV on Valgamaa noorte endi poolt algatatud internetipõhiline televisioonikanal. Tankla TV eesmärgiks on laiendada maakonna noorte silmaringi ning anda võimalus olla reporter, operaator või monteerija. Loe rohkem »

See on ajutine rubriik Tankla kodulehel, kuhu kogume erinevaid tööpakkumisi noortele, kes soovivad sel suvel taskuraha teenida. Kui siin võiks veel mõni tööpakkumine olla, kirjuta sellest See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2020    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net