6. aprillil algusega kell 11.00 toimub Harglas võistlusmatk "Väle jänes". Start antakse Hargla maakultuurimaja juurest.

Osalema oodatakse kodutütarde ja noorte kotkaste 4 liikmelisi võistkondi. Minimaalselt tohib võistkonnas olla kolm liiget. Ühtlasi on lubatud segavõistkonnad. Oodatud on ka külalisvõistkonnad.

Valgamaa noortelehe Tankla toimetus viib läbi uuringu, soovides teada saada, millisel kujul ning millistel teemadel soovitakse lehte lugeda.

Selleks, et muuta noorteleht informatiivsemaks ja huvipakkuvamaks, oodatakse hiljemalt 31. märtsiks kõigi tagasisidet. Tagasisideküsimustikku saab täita siin: Noorteleht Tankla ootab tagasisidet!

28. veebruaril kell 12.00 toimub Ritsu spordisaalis noortekeskustevaheline jalgpalliturniir.

Turniiris oodatakse osa võtma 7-17aastaseid.

Meeskondade registreerumise tähtaeg on 24. veebruaril. Võistkonna saab kirja panna siin: Noortekeskuste vahelisele jalgpalliturniirile registreerumine.

Täna ilmus 31. Valgamaa noortelehe Tankla number.

Tankla esiküljelt saab lugeda Valgast pärit 22-aastasest Maksim Ševtšenkost, kes pallib Eesti võrkpalli tippklubi Bigbank Tartu võistkonnas.

Leheküljelt kaks saab lugeda noorte karjäärisaavutustest. Marion Villemsonist, kes õpetab novembrikuust alates Jõgevamaa gümnaasiumis bioloogiat ning Anabell Tammest, kes töötab Valga vallavalitsuses lastekaitse juhtivspetsialistina.

Kolmandal leheküljel on ülevaade 7. märtsil Valga kultuuri- ja huvialakeskuses toimuvast Valgamaa haridusmessi „Vali nutikalt“ plaanist.

22. veebruaril kell 14.00-19.00 toimub Jaanikese lasketiirus Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud Noorte Kotkaste Valgamaa maleva ja Kodutütarde Valgamaa ringkonna avatud õhupüssi laskevõistlus koolinoortele.

Osa on oodatud võtma 2001-2009. aastal sündinud Valgamaa noored ning külalisvõistlejad. 

Programm näeb välja järgmiselt: 

  • 20 lasku õhupüssi märklehte;
  • 2006-2009. aastal sündinud lasevad lahtise sihikuga püssist istudes toelt;
  • 2001-2005. aastal sündinud lasevad diopter sihikuga püssist istudes käelt.

31. jaanuaril toimus Tallinnas noortevaldkonna tunnustussündmus, kus haridus- ja teadusminister Mailis Reps tänas ja tunnustas tublimaid tegijaid. Valgamaa tegijad tulid laureaadiks viies kategoorias.

  • Taheva Avatud Noortekeskus (aasta noortekeskus)

Taheva Avatud Noortekeskus on töötanud nüüdseks 15 aastat ning organisatsioon on eeskujuks noortevaldkonnale, tehes tugevat koostööd oma kogukonnaga – lisaks noortega tegelemisele kaasatakse aktiivselt kogukonda, seda läbi ühiste projektide, sündmuste, algatuste, õppepäevade jm. Noortekeskus toetab väga tugevalt noorte omaalgatust, et noored saaksid ise oma ideid ellu viia. Nii on noortel tekkinud oma kodukohaga positiivne side.

2.-3. veebruarini toimub Tõrva vallas Ritsu spordibaasis noorkotkaste ja kodutütarde talvelaager. Paika on saanud talvelaagri transpordiajad.

Otepää – Sangaste – Tsirguliina – Valga – Ritsu suund
7.40 – Otepää bussipeatus
8.00 – Sangaste bussipeatus
8.20 – Tsirguliina bussipeatus
8.40 – Siili keskuse parkla Valga linn
9.00 – Hummuli bussipeatus

Taheva sanatoorium – Hargla – Lüllemäe – Valga – Ritsu suund
7.50 – Taheva sanatoorium
8.00 – Hargla bussipeatus
8.20 – Lüllemäe bussipeatus
8.40 – Siili keskuse parkla Valga linn

Tagasi samal marsruudil 3. veebruaril kell 13.30 Ritsu spordibaasist.

Alamkategooriaid

Tankla TV on Valgamaa noorte endi poolt algatatud internetipõhiline televisioonikanal. Tankla TV eesmärgiks on laiendada maakonna noorte silmaringi ning anda võimalus olla reporter, operaator või monteerija. Loe rohkem »

See on ajutine rubriik Tankla kodulehel, kuhu kogume erinevaid tööpakkumisi noortele, kes soovivad sel suvel taskuraha teenida. Kui siin võiks veel mõni tööpakkumine olla, kirjuta sellest See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2019    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net