13. veebruaril kuulutati Otepääl toimunud Valgamaa tänuüritusel välja 2020. aasta tublimad noorsootöös, spordis ja kultuuris.

Valgamaa noore, noortesõbra, noorsootöötaja ja vabatahtliku tiitlile esitati kokku 28 kandidaati. Kõik laureaadid on teie ees, palju õnne!

Valgamaa Noorsootöökeskuse Tankla tänukirja märkimisväärse panuse eest e-noorsootöö arendamise ning Valgamaa noorsootöö maine kujundamise eest 2020. aastal eriolukorras pälvisid Martin Väljur ja Roland Lehes.

IMG 0619

… that’s what January brought to me. Even if some events like the Rockklubi got cancelled thanks to our friend “C. “, I did definitely not lack of entertainment this month. Since the new year started with a lot of snow and two-digit minus degrees, I took advantage of the cold weather and discovered a new hobby. Furthermore, I got the chance to visit a few new places in Estonia, I had my on-arrival training and breaking news: I am not “home alone” anymore! Why this occurrence changed my eating habits drastically and what made me shiver this month, you will find out in this post 😉

But work things first…

After a fantastic start of 2021 in Pärnu, it was time to work again, so I continued helping in Valga Youthcenter. In the mid of January, it was finally the time to re-open Tsirguliina Youthcenter, which made me really happy, since I haven’t seen the youngsters for a long time. I have to admit that the first days were really calm, but after the arrival of our new PS4 the rooms where suddenly filled with curious kids and teenagers, eager to try out “Just Dance 2021” 😏.

Oktoobris käima lükatud rahvusvaheline meediaprojekt "FinEst Media" näitab esimesi tulemusi – välja on antud pressiteade ning valminud Valga, Tõrva ja Otepää piirkondi tutvustavad lühivideod.

Ajavahemik oktoobrist detsembrini on olnud tegus, põnev ja õpetlik.

Valgamaa 2020. aasta noore, noortesõbra, noorsootöötaja ja vabatahtliku tiitlile esitati kokku 28 kandidaati. Laureaadid kuulutatakse välja 2021. aasta veebruaris toimuval Valgamaa tänuüritusel.
 
Toome teieni kõik esitatud nominendid ning iga kategooria finalistid, kelle kohta on võimalik lugeda ka lühikirjeldusi. Finalistide seast kuulutatakse juba uuel aastal välja laureaadid.

Tähelepanu, valmis olla, ...läks! Täna, 12. juulil stardib juba viiendat korda Tankla õpilasmalev, millest võtab see aasta osa 50 Valgamaa noort. Rühmi on see kord neli, mis on vähem, kui eelnevatel aastatel. Seetõttu pidid noored malevasse saamiseks tavapärasest rohkem pingutama. Kandideerimiseks oli vaja esitada nii CV kui ka motivatsioonikiri. Kõik ikka nii, nagu tavapäraselt tööle kandideerimiseks vaja läheb.

Rühmi on küll vähem, aga põnevust pisut rohkem, sest koostööd tehakse Piiriveerega, kes astub maleva-karusssellile esmakordselt. Piiriveere malevarühmi on 3, milles kokku 30 noort Põlva- ja Võrumaalt.  Esimese malevanädala lõpus toimub ühine kokkutulek Kuutsemäel.

Malevlased teevad kahe nädala jooksul erinevaid heakorratöid, talutöid, koristavad, värvivad ning riidastavad puid. Tööandjateks on sellel aastal Valga Sport SA, SA Taheva Sanatoorium, Tõrva Vald, Kitse-Ado Talu ning MTÜ Tramburai ja Bamba.

Tankla õpilasmalevlasi toetavad toiduga Linnutalu kanade kuulsate tummekollase rebuga munadega, Maks & Moorits mõnusate grilltoodetega ning Helen toitaineterikaste pudruhelvestega.

Tankla malev 2020 viiakse läbi Valgamaa Partnerluskogu koostööprojekti "Õpilasmaleva korraldamine Valgamaal ning Piiriveere Liidri tegevuspiirkonnas" raames. Lisaks toetavad maleva toimumist KOP ja Valga ja Tõrva Vallavalitsus.

Logo EL Leader VPK uus EL tekst4

Sobivad ka ühepäevased tööd ning tööandjaks võib olla ka eraisik!

Periood: 8.-12. juuli või 15.-19. juuli
Malevlaste vanus: 14-15 aastat

Kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista 523 7793.

Täna, 1. aprillil loodi Valgamaal valimisliit Tankla, kuhu on koondunud Valgamaa noorsoo-, sotsiaal- ja kultuuritöötajaid.

„Valimisliitu ajendas looma valdade poliitiline olukord. Maakonna kolmest vallast kahes on olnud poliitiline olukord korduvalt ebastabiilne ning kuna kantakse edasi ka aegunud valitsemise kultuuri, pidime noorte tulevikku silmas pidades omaltpoolt midagi ette võtma,“ sõnas Tankla juhatuse liige Marek Mekk. „Eriti suurt edu loodame saavutada Valga vallas,“ lisas ta.

Alamkategooriaid

Tankla TV on Valgamaa noorte endi poolt algatatud internetipõhiline televisioonikanal. Tankla TV eesmärgiks on laiendada maakonna noorte silmaringi ning anda võimalus olla reporter, operaator või monteerija. Loe rohkem »

See on ajutine rubriik Tankla kodulehel, kuhu kogume erinevaid tööpakkumisi noortele, kes soovivad sel suvel taskuraha teenida. Kui siin võiks veel mõni tööpakkumine olla, kirjuta sellest See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2021    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net