Tagasi Valgamaa noorteportaaliValgamaa noorte suvekooli erileht

suvekool2014 regamineKuna? 20.-22. juuli 2015

Kus? Marja talu, Helme vald, Valga maakond

Kes? Valgamaa noored vanuses 12-20

Mis? Muusika, mulgindus, sport, võistlused

Töötoad? Mulgi kultuur, mulgi näitemäng, muusika loomine, psühhobuss, discgolf + mulgi keel, vibu, pillide valmistamine + torupill, mulgi äpp

Söök? Jaa, 6 korda saab süüa

Ööbimine? Telkides, mis ei lase vett läbi (ise võtate)

Miks? Valgamaa kõige ägedam kool!

Dokumendid

PABERIL  2015 suvekooli lapsevanema nõusolekuvorm.pdf 
ARVUTIS  2015 suvekooli lapsevanema nõusolekuvorm.docx

Pangaülekandega osalustasu makstes tuleb selgitusse märkida kelle eest ja mis piirkonna alt noor osaleb. MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla kontonumber on EE162200221050360320 (Swedbank). 

Lapsevanema nõusolekuvormi saab saata digiallkirjastatult oma piirkonna koordinaatorile

NB! Internetipanga kaudu tasudes või digiallkirjastatud lapsevanema nõusoleku korral tuleb kindlasti teavitada oma piirkonna koordinaatorit!

suvekool2014 foto2

Suvekoolis osalejal palutakse kaasa võtta:

  • magamiskott, magamisalus;
  • sõpruskonna peale veekindel telk
  • sooja-, külma- ja vihmakindel riietus, sportlikud vahetusjalatsid;
  • isiklikud hügieenitarbed (hambahari, hambapasta, seep, WC- paber), sääsetõrjevahend (soovitatav!), päikesekaitsekreem (soovitatav!);
  • vajaduse korral taskulamp;
  • isiklik veepudel!

suvekool2014 telkimineToitlustamine toimub kuuel korral sooja toiduga (20. juulil lõuna- ja õhtusöök, 21. juulil hommiku-, lõuna-, ja õhtusöök, 22. juulil hommikusöök). Noortele esmaabi tagamiseks on suvekoolis kohal ka meditsiinitöötaja.

Sündmuse ajal kehtib suvekoolis osalejatele maakonna noorsootöötajate poolt kokku pandud suvekooli laagrikord, mida tutvustatakse suvekooli avamisel ning millest kõik osalejad peavad kinni pidama. Vt korda ka allpool.

Suvekooli reeglitest üleastumise (suitsetamine, alkoholi kaasa toomine või tarbimine, jms) korral saadetakse korrarikkuja viivitamatult koju! NB! Kui selline asi juhtub, siis on lapsevanem kohustatud oma lapsele / noorele järele tulema!

Suvekooli läbiviijad ei vastuta kaasa toodud esemete (à la MP3-mängija, pleierid, iPodid, jne) purunemise või kadumise eest! Samuti ei vastuta korraldusmeeskond mobiiltelefonide olemasolul nende säilimise eest. Kogu suvekooli ajal on lapsevanemal võimalik meiega ühendust võtta allpool toodud telefoninumbritel.

Suvekooli osalejad viib ja toob koju tagasi selleks tellitud transport. Busside täpsed väljumisajad anname teada iga noortekeskuse ja valla kontaktisikule suvekooli lähenedes ja paneme ülesse suvekooli veebilehele.

NB! Suvekooli osalustasu on 15€, mille palume tuua oma piirkonna koordinaatori kätte koos allkirjastatud lapsevanema nõusolekuvormiga!

suvekool2014 chill

Lisainfo:

Lisainfot saab küsida kohaliku koordinaatori käest, kelle kontaktid on siin, või suvekooli meeskonnaliikmetelt:

Ülla (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5645 0719)
Marek (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 523 7793)
Merike (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 511 4138)
Sigrit (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 5591 6362)

Jaga seda artiklit sõpradega

@tanklanet säutsub

Eelolevad sündmused

Hakka meie fänniks

Külastusi alates

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2024    |    tankla@tankla.net