Otsing

Logi sisse

Täna, 10. oktoobril kohtusid Valgas maakonna noored, kes lükkasid käima kaheaastase rahvusvahelise meediaprojekti „FinEst Media“, mis on loodud kajastama Valgamaa erinevaid võimalusi ning arendama noorte meediaoskusi. Projekti eestvedajateks on Valgamaa Partnerluskogu ja Suupohja Leader koostöös Valgamaa Noorsootöökeskusega Tankla.

Kahe aasta jooksul lahendatakse viieteistkümne Valga, Tõrva ja Otepää valla noorega vanuses 14-20 eluaastat erinevaid meediaülesandeid, mis hõlmavad filmimist, pildistamist, kirjutamist, raadiosaateid kui ka muid harjutusi. Enne iga praktilist tegevust toimuvad koolitused, mis aitavad kaasa ülesande edukamaks sooritamiseks.

Ühise töö tulemusena valmivad noorte käe läbi Valgamaad tutvustavad reklaamklipid. Projekti Soome poolsed partnerid tegelevad samalaadsete ülesannetega enda piirkonna atraktiivsuse tõstmiseks.

Täna toimunud esimesel kohtumisel praktiseeriti pressiteate kirjutamist, räägiti edasistest plaanidest ja projektist üldiselt. Järgmine kokkusaamine toimub 23.-24. oktoobrini Tõrva avatud noortekeskuses, kus viiakse osalejatele läbi filmimis- ja monteerimiskoolitus. Projekti tegevusi juhendavad Valgamaa Noorsootöökeskuse Tankla liikmed Egle Kõvask ja Paul Poderat.

Kõigi projekti osapoolte esimene ühine kohtumine toimub 28.-30. juunini 2021 Valgamaa noorte suvekoolis. 2022. aastal toimub kohtumine Soomes.

Koostaja:
Pille-Riin Vessin
Projektis osalev noor
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lisainfo:
Egle Kõvask
Projekti „FinEst Media“ juhendaja
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
5617 9757

Jaga seda artiklit sõpradega

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2024    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net