Otsing

Logi sisse

14-20aastastel Valgamaa noortel on septembrist võimalus osa võtta rahvusvahelisest meediaprojektist "FINEST Media".

Lükkame 2020. aasta septembrist käima rahvusvahelise meediaprojekti „FINEST Media“, milles soovime noorte ja nende meediaoskuste abil näidata Valgamaad ning siinseid põnevaid tegevusvõimalusi.

Üheskoos 15-ne Valgamaa noorega töötame selle nimel, et filmida, pildistada ja muul moel jäädvustada maakonna kõige lahedamaid tegevusi ja võimalusi.

Kodukandi silmapaistvamaks muutmiseks ootame projektis kaasa lööma 5 noort Valga piirkonnast, 5 noort Tõrva piirkonnast ja 5 noort Otepää piirkonnast.

Kui sina tunned, et tahad end meediaalaselt arendada, kodukoha võimaluste kohta rohkem teada saada ning seikluslikke tegevusi ise järele proovida, siis anna enda huvist kindlasti teada! Sõbralik meeskond, toredad juhendajad, õpetlikud koolitused, kasulikud teadmised ja kogemused ning lõbus ajaviide on garanteeritud! Boonusena saab 2021. aasta suvel kohtuda Valgamaa noorte suvekoolis Soome noorte ja juhendajatega ning 2022. aastal neile Soome külla minna.

Lisainfo saamiseks ja enda huvist teada andmiseks kirjuta:
- Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla Facebook
- meediaprojekti juhendajale Egle Kõvask (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Facebook)
- meediaprojekti juhendajale Paul Poderat (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või Facebook)

Rahvusvahelist projekti „FINEST Media“ viiakse ellu koostöös Valgamaa Partnerluskogu, Suupohja Leaderi (Soome) ja Valgamaa Noorsootöökeskusega Tankla. Projekt saab alguse 2020. aasta septembrist ning kestab kaks hooaega.

Jaga seda artiklit sõpradega

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2024    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net