Otsing

Logi sisse

3. oktoobril toimunud aasta õpetaja galal tunnustati neid haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kelle töö on teistele eeskujuks, kes panustavad jäägitult noorte heasse käekäiku ning jäävad säravate inimestena meile kõigile meelde kogu eluks.

Aasta põhikooliõpetajaks kuulutatud Pille Olesk töötab Valga põhikoolis ajalooõpetajana.

Õpetaja Pille on õpilaste lemmik ning tema ajaloo- ja pärimuskultuuritunde ootavad õpilased suure huviga. Ta on innovaatiline ja erilise empaatiavõimega õpetaja, kelle ainetunnid on üles ehitatud suurima pühendumusega.

Lisaks igapäevasele õpetajatööle on Pille koostanud erinevaid uuendusmeelseid õppematerjale, juhendanud õpilasi erinevates kampaaniates ja korraldanud õppepäevi ning töötubasid Valga muuseumis. Näiteks valmistati töötubade käigus kõrvarõngaid, mis müüdi heategevuslikult ning kogutud summaga said Valga põhikooli õpilased tasuda kahe Aafrikas asuva Keenia põhikooli õpilase kooliskäimise aastamaksu. Pille on tegus MTÜ Mondo koolitajana programmis „Maailmaharidus lasteaiast täiskasvanuni - Maailmahariduskeskuse tegevuste toetamine ja laiendamine“. Koostöös algklasside õpetaja Reet Hallastega koostati nipiraamat Aafrika koolide õpetajatele, mis aitab neil käepäraste ja lihtsate vahenditega õppetööd ilmestada.

Allikas: Valga põhikool

Jaga seda artiklit sõpradega

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2020    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net