Otsing

Logi sisse

Erinevatel põhjustel on Tankla õpilasmalevas vabanenud mõned kohad. Praegu võimaldatakse registreeruda kõigil (sealhulgas Valgas ja väljaspool Valgamaad elavatel) noortel vanuses 15-20!

opilasmalev

Ole kiire, sest kes ees see sees!

Malev toimub ajavahemikus 7.-18. juuli 2014 Valga maakonna erinevates piirkondades.

Tööpäeva pikkus on 4 tundi neile, kes pole 9. klassi lõpetanud ja 6 tundi vanematele. Noortele makstakse palka tehtud töö eest. Töödeks on peamiselt heakorratööd, rohimistööd, marjakorjamine, ravimtaimede korjamine.

Peale tööd on noortel aktiivne vaba aeg. Ööbimine ja toitlustamine 4 korda päevas on malevakorraldaja poolt. 12.-13. juulil toimub maleva kokkutulek Kuutsemäe puhkekeskuses. Maleva ja kokkutuleku osalustasu on sümboolne tasu 5€.

Maleva kohta täpsem info: tankla.net/tankla/opilasmalev/noorele/malevaruhmad

Registreerimine on avatud kuni 30. juuni 2014 ja seda saab teha siin: tankla.net/tankla/opilasmalev/noorele/registreerumine

Täpsemat infot küsi:

Marek Mekk
Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel 523 7793

Aile Viks
Valgamaa Partnerluskogu
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel 524 0126

Jaga seda artiklit sõpradega

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2021    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net