Otsing

Logi sisse

Sandra ViljumsonTähelepanelikumad Tõrva noortekeskuse külastajad on arvatavasti juba näinud, et majas tegutseb uus inimene. Saage tuttavaks, Tõrva Avatud Noortekeskuse juhataja, Sandra Viljumson.

Kauaoodatud juhataja selgus oktoobri lõpul ning novembris alustas Sandra juba tööd. Konkurssile laekus kolm sooviavaldust. Tõrva noortevolikogu esimehe Romet Pilleri sõnul paistis Sandra žüriile kandidaadina, kel sära silmis ja kes valmis enda proovilepanekuks.

„Tõrva linnaga mul varasemad kokkupuuted tööalaselt küll puuduvad, kuid eluteed on mind siia kanti toonud juba viimased viis aastat. Eelnevat kokkupuudet noorsootööga mul pole, kuid kuna keskusel on juba olemas usin noorsootöötaja, siis on minu esmaseks kohustusteks siiski tagada majandusliku poole ja töötajate motiveerimise sujuv ja edukas toimimine,“ räägib Sandra oma esmastest töökohustustest.

Kuigi Sandra pole kohalik, on ta ise samuti pärit väiksemast linnast ning see annab tema sõnul hea eelise enese samastamiseks Tõrva linna noortega, et mõista paremini nende vajadusi ja soove. Tõrva sattus neiu eraelus toimunud muudatustele.

Uus noortekeskuse juhataja sõnab lühidalt milline on Tõrva noortekeskuse tulevik. „Minu tulevikuplaane seoses Tõrva ANKiga aitavad antud momendil kõige paremini iseloomustada märksõnad nagu innovaatilisus, ettevõtlikkus ja aktiivsus."

 

Ülla Tamm
reporter 

Jaga seda artiklit sõpradega

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2024    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net