Otsing

Logi sisse

2013 kaitseliit-looduslaagerValgamaa noorte looduslaager toimub 30. juuli - 02. august 2013 Valga maakonnas, Rulli lasketiirus.

Valgamaa noorte looduslaagris osalevad noored vanuses 8-17 aastat. Laagris pakutakse noortele palju praktilist tegevust kogenud instruktorite juhendamisel, võimalust viibida vabas looduses, leida uusi sõpru, ööbida telkides ja õppida kasulikke teadmisi toimetulekuks metsas ning praktiseerida õpitut.

Laagris toimub õppetöö gruppides ja vastavalt õppeteemadele.

Orienteerumine, õhupüssist laskmine, vibulaskmine, suurematel võimalus külastada KL lasketiiru ning teha õppelaskmist KL instruktorite järelevalve all, erinevad käsitöö õppetoad, rühmadevahelised võistlused ja isetegevuskavad, metsas toimetulek väheste vahenditega jne.

Lapse kohustuslik varustus laagris:

  • Magamiskott, magamisalus
  • Telk (mitme peale), kile telgile koos kinnitamisvahenditega(võimalik ööbida ka KL sissitelkides)
  • Riietus sooja-, kuuma-, külma- ja vihmakindel; vahetusjalatsid (sportlikud); kui on olemas, siis välivorm; ujumisriided (ujumisvõimalus olemas, oleneb ilmast)
  • Isiklikud hügieenitarbed (hambahari, hambapasta, seep), käterätikud, sääsetõrjevahendid (soovitav), päikesekaitsekreem (soovitav)
  • Märkmik, kirjutusvahend
  • Taskulamp (pealamp), joogipudel, taskunuga

Toitlustamine toimub kolm korda päevas sooja toiduga ning õhtuoode. Laagris on olemas inimene, kelle poole saab pöörduda esmaabi saamiseks ning kes vajadusel suunab haige lapse traumapunkti või koju ja teavitab sellest lapsevanemaid.

Ürituse ajal kehtib laagri juhtide poolt paika pandud laagri sisekorra eeskiri, mida tutvustatakse laagris avarivistusel ning millest kõik osalejad peavad kinni pidama. Reeglitest (suitsetamine, alkoholi kaasa toomine või tarbimine jms) üleastumise korral saadetakse korrarikkuja koheselt koju. NB! Kui selline asi juhtub, on lapsevanem kohustatud oma lapsele ise järgi tulema.

Palume lastel koju jätta MP3 mängijad, pleierid jms. esemed. Laagri korraldajad ei vastuta nende purunemise või kadumise eest. Samuti ei vastuta korraldustoimkond mobiiltelefonide olemasolul nende säilimise eest. Akude laadimise võimalus puudub. Kogu laagri jooksul saab meile kindlasti helistada allpool toodud mobiilinumbritel.

Kui teil on soov laagris meid külastada, siis palun teavitage sellest noorteinstruktorit. Kindlaid kellaaegasid külastamiseks ei ole, kuid soovituslikult toimuks see pärast lõunasööki ja enne õhtueinet kella 15 ja 19 vahel.

NB! Laagri omaosalustasu on 5 EUR.
Kui ühest perest tuleb laagrisse 3 last siis vabastatakse kõik osavõtumaksust.

Osalustasu tuleb koos kooskõlastuslehega tuua kontaktisikute kätte või KL Valgamaa maleva staapi Energia tn 1, Valga

Lisainformatsiooni saab küsida:

NK ja KT ning Valgamaa noored See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel +372 514 6384
NK ja KT ning Valgamaa noored See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel +372 517 5765
Palupera vald - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel +372 513 9071
Puka vald - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. tel +372 5615 9789 

Jaga seda artiklit sõpradega

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2024    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net