Otsing

Logi sisse

euroopanoored5 1680x1050Tule tee oma noortevahetuse idee teoks ja leia partnereid välismaalt! 

25.-30. mai toimub Otepää lähistel rahvusvaheline partnerlusseminar, mille eesmärgiks on leida partnereid rahvusvaheliseks koostööks ning algatada uusi ettevõtmisi programmi Euroopa Noored raames keskendudes noortevahetustele. Osalema on oodatud Eesti väikelinnade ja maapiirkondade noortega töötavad inimesed ja noortejuhid.

Partnerlusseminar Valgamaal toob kokku 12 noorsootöötajat ja noortejuhti Eestist ja 12 teistest Euroopa riikidest (Portugalist, Iirimaalt, Šveitsist, Rumeeniast, Küproselt, Maltalt, Hollandist, Slovakkiast, Norrast ja Horvaatiast). Osalemine seminaril on tasuta, majutuse, toidu ja koolitusega seotud kulud on kaetud programmi Euroopa Noored poolt, samuti 70 % transpordikuludest.

Partnerlusseminari eesmärkideks on:

  • Võimaldada osalejatel luua uusi kontakte ning pikaaegseid partnerlusi luues püsiva võrgustiku Eesti osalejate ja välispartnerite vahel.
  • Anda osalejatele teadmisi programmi Euroopa Noored võimalustest, keskendudes noortevahetustele ja noortevahetuste kvaliteedile (sh. Noortepassi rakendamine noortevahetuses).
  • Toetada uute projektiideede (eelkõige noortevahetuste) arengut, nende ettevalmistust ning tugevat partnerlussidemete teket osalejate vahel nii partnerlusseminari ajal kui peale seda.
  • Arendada koostööd Eesti maapiirkondade ja väikelinna noorte, noorteorganisatsioonide ja noortega töötavate inimeste ja välisriikide sarnaste piirkondade noorte, noorteorganisatsioonide ja noortega töötavate inimeste vahel.
  • Soodustada noorte tööhõive ja ettevõtlikkusega seotud rahvusvaheliste projektide arengut.

Osalejate profiil:

Maapiirkondade ja väikelinnade noortega töötavad inimesed (noorsootöötajad, noortejuhid), kes on:

  • kindla sooviga leida välispartnereid rahvusvaheliseks koostööks
  • ilma rahvusvahelise noorsootöö kogemuseta või vähese kogemusega
  • konkreetse sooviga korraldada ettevõtmisi programmi Euroopa Noored raames, eelkõige noortevahetusi
  • vähemalt 18 a. vanad
  • võimelised töötama inglise keeles

Lisaks partnerlusseminarile toimub 2-3 nädalat hiljem ka analüüsikohtumine Eesti osalejatele, kus nõustatakse osalejate projektiideid ning jagatakse teiste osalejatega kogemusi ja ideid.

Osalemiseks tuleb ära täita ankeet ning saata see hiljemalt 7.05.2012 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Info inglise keeles ja SALTO lehel (välismaa osalejatele).

Küsimused ja täiendav info:

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

tel. 58 04 05 69

Jaga seda artiklit sõpradega

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2024    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net