Otsing

Logi sisse

entk hmn htm

Tankla Õpilasmalev 2018 toimumist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

179A7819Tankla Õpilasmalev 2018 toimub 25. juunist kuni 7. juulini Valgamaal ja selle lähiümbruses. Malevarühmi on kokku 10.

Malevarühmad asuvad Carma Motoklubi, Marja talu, Sangaste lossi, Elva valla, Küüniniidu talu, MTÜ Iiah-i, Kaagjärve mõisa, Parmu Ökoküla, Hellenurme Vesiveski ja Tuuleväe talu juures.

Kolmandat aastat toimuva Tankla Õpilasmaleva keskel toimub ka maleva kokkutulek, mis toimub traditsiooniliselt Kuutsemäe Puhkekeskuses.

Noortele makstakse tehtud töö eest palka, mis on minimaalselt 2.97€/tunnis. Tasu makstakse vaid reaalselt tehtud töötundide eest, mida arvestab rühmajuht.

Malevas toimuva meluga saab tutvuda Facebooki eventi kaudu.

Maleva noori aitavad toita Helen ning Maks ja Moorits!

helen logo redmaks ja moorits

 

Noortemaleva toimumist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

Jaga seda artiklit sõpradega

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2024    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net