Otsing

Logi sisse

Valgamaa Partnerluskogu

Leader

Eea Grants

Valgamaa noortele suunatud sügislaager 2023, toimub 11. - 12. november 2023 Valga
maakonnas, Valga vallas Metsniku harjutusväljal. Kogunemine 11. november kell 10:00 ning
orienteeruv lõpetamine 12. novembril kell 16:00. Sügislaagris osalevad Valgamaa noored
vanuses 10-18 aastat.

Soovitame lapsevanematel sügislaagris osaleja ise kohale tuua ja hiljem järgi tulla.

Sügislaagris pakume noortele praktilist tegevust kogenud instruktorite juhendamisel, võimalust viibida vabas looduses, leida uusi sõpru, ööbida KL köetavates telkides ja õppida kasulikke teadmisi toimetulekuks metsas ning praktiseerida õpitut. Laagris toimub õppetöö gruppides ja vastavalt õppeteemadele. Näiteks orienteerumine, erinevad käsitöö õppetoad, metsas toimetulek väheste vahenditega, laskeharjutused sportrelvadest ning palju muud põnevat.

Alates 14-aastastel noortel on võimalik osa võtta külmavee harjutusest, selleks annab loa lapsevanem kooskõlastuslehel.

Lapse kohustuslik varustus laagris:

  • Magamiskott, magamisalus
  • Riietus sooja-, kuuma-, külma- ja vihmakindel, vahetusjalatsid (kummikud)
  • Varuriided, müts, kindad, kerged jalatsid (14+ noored, kes teevad kaasa külmavee
    harjutuse)
  • Taskulamp või pealamp
  • Joogipudel
  • Isiklikud hügieenitarbed, käterätikud
  • Lusikas, joogitops


Toitlustamine toimub kolm korda päevas sooja toiduga, lisaks õhtuoode. Laagris on olemas inimene, kelle poole saab pöörduda esmaabi saamiseks ning kes vajadusel suunab haige lapse traumapunkti või koju ja teavitab sellest lapsevanemaid. Ürituse ajal kehtib läbiviijate poolt paika pandud sisekorra eeskiri, mida tutvustatakse avarivistusel ning millest kõik osalejad peavad kinni pidama. Reeglitest (suitsetamine, alkoholi kaasa toomine või tarbimine jms) üleastumise korral saadetakse korrarikkuja koheselt koju. Eelnevalt mainitud ebameeldiva vahejuhtumi korral on lapsevanem kohustatud oma lapsele ise järgi tulema.

Laagri korraldajad ei vastuta tehnikaseadmete purunemise või kadumise eest. Samuti ei vastuta korraldustoimkond mobiiltelefonide olemasolul nende säilimise eest. Akude laadimise võimalus puudub. Kogu laagri jooksul saab kindlasti helistada allpool toodud mobiilnumbritel. Kui Teil on soov last laagri ajal külastada, siis palun teavitage sellest korraldajat.

Kooskõlastusleht saata digitaalselt allkirjastatult korraldaja meiliaadressile hiljemalt 05. november 2023. Probleemide korral võtke ühendust korraldajaga või oma piirkonna noorsootöötajaga.

Kui osaleja tuleb sügislaagrisse ilma eelnevalt korraldajale lapsevanema nõusolekulehte saatmata, saadetakse ta koheselt koju. Osalejate arv on piiratud.

Ürituse üldise korralduse eest vastutab Kaitseliidu Valgamaa maleva noorteinstruktor Kaimo Vahtra.


Lisainformatsioon: Kaimo Vahtra Tel: 5146384 Meiliaadress: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Jaanika Vahtra Tel: 5175765 Meiliaadress: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Dokumendid

Sügislaager 2023 lapsevanema nõusolek

 

Jaga seda artiklit sõpradega

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2024    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net