Noorteleht-Tankla-nr8-10-2012Koos värviliste puulehtedega jõuab teieni nüüd ka uus sügiskuu Tankla leht. Vaatamata muudatustele toimetuses, on leht ikka sama huvitav ja igaüks leiab omale midagi põnevat lugemist.

Fookuses on nii sport kui ka uue õppeaasta puhul koolielu. Lehest leiate juttu käsipallist, discgolfist ja erinevatest spordivõistluste tulemustest. Samuti saate lugeda Valga põhikoolist, Audentese spordigümnaasiumist ja ka põnevast Tõrva õpetajast.

Leheküljelt 1 ja 5 saate lugeda käsipallist ning Andrei ja Andrisest, kes on Valga noored ning nüüd jätkavad oma sportlaskarjääri ja õpinguid Tallinnas.

Seekordses arvamusrubriigis räägitakse rahvaspordist ning selle mõjust. Täpsemalt loe juba leheküljelt 2.

Uudiste alt leiate mitmeid artikleid, kus kirjutatakse muudatustest. Sangaste valla avatud noortekeskus sai omale uue noorsootöötaja ning Noorsootöökeskus Tankla valis omale uue juhatuse. Kellega on tegu, seda loe juba lehest.

Valgamaa sai septembris 92 aasta vanuseks. Tankla tegi selle auks korraldatud mängudest reportaaži. Sünnipäevast saate ülevaate leheküljelt 4, kus on nii juttu kui ka pilte.

Meediasilm tutvustab Tankla lehe toimetuse erinevaid töökohustusi ning ametiomanikke. Veel saate lugeda mida kujutab endast Tankla TV ja kuidas sellega liituda saab.

Leheküljelt 9 leiate artikli Siiri Põldsaarest, kus on juttu tema erinevatest ametitest ning tulevikuplaanidest. Samuti Persooni all on ka juttu Kristiina Erstost, kes on motokrossi maailmas kui kala vees.

Et teil päris igav ei oleks ning saaksite ka natuke nuputada, on viimasel leheküljel väike täherägastik. Kuid kuna Tankla ei saa üle ega ümber sügisest, siis tulebki leida rägastikust erinevaid köögivilju. Lisaks näete ka väikest ülevaadet Valgamaa noorte suvekoolist.

Küsi noortelehte Tankla kõigist hästi varustatud koolidest, noortekeskustest, noorteorganisatsioonidest ja bussijaamadest!

Loe noortelehte siit: http://issuu.com/tanklaleht/docs/noorteleht-tankla-nr8-10-2012

[issuu width=550 height=367 embedBackground=%23ffffff shareMenuEnabled=false backgroundColor=%23222222 documentId=121002090654-015a118ef77a4e49b39392126dbdba83 name=noorteleht-tankla-nr8-10-2012 username=tanklaleht tag=noored unit=px v=2]


Jaga seda artiklit sõpradega

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2020    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net