UWCRahvusvahelise hariduse, jagatud kogemuste ja ühiskondliku tegevuse kaudu aitab UWC liikumine noortel inimestel kujuneda vastutustundlikeks kodanikeks, kes on poliitika- ja keskkonnateadlikud, pühendunud rahu, õigluse, mõistmise ja koostöö ideaalidele ning nende põhimõtete ellurakendamisele.

Sellel aastal pakub UWC Eesti Ühing 100% stipendiumit Norra kolledžisse. Stipendium katab õppemaksu, majutuse ning söögi. Lisakulud (lennupiletid, taskuraha) tuleb tasuda õpilase poolt.

Kandideerima oodatakse hea õppeedukusega 10. või 11. klassi õpilasi, keda iseloomustab enesedistsipliin, teistega arvestamine, eneseväljendusoskus inglise keeles ja suhtlemisjulgus. Palume kandidaatidel enne avalduse saatmist tutvuda põhjalikult UWC liikumisega (www.uwc.org ja www.uwc.ee ).

Kandideerimiseks on vajalikud järgnevad dokumendid:

NB! Kõik dokumendid peavad olema eesti keeles. Kirjalike esseede pikkuseks kuni kaks lehekülge (Times New Roman, reavahe 1,5). Essees loodame näha kandideerija arutlusoskust, ühiskondlikke teadmisi ja omanäolisust.

Kõik dokumendid saata korraga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. hiljemalt 24. veebruariks 2013. Teise vooru, mis toimub 23-24 märts ning kus kandidaadid osalevad rühmavestluses, rollimängudes ja intervjuus, kutsutakse 10-15 õpilast. Edasipääsenutega võtame ühendust märtsi keskpaigaks

Jaga seda artiklit sõpradega