Otsing

Logi sisse

24. veebruarini on 4.-12. klasside, sh kutsekoolide õpilastel võimalus osa võtta üleriigilisest meemikonkursist "Päriselu internetis vs kujutlus".

Võistlemine toimub kolmes kategoorias ning igale neist kehtib vastav teema, mille kohta meemi oodatakse. 

21. veebruarini on 18-30 aastastel noortel võimalus esitada ideid Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) roheideede konkursile Negavatt, mille peaauhind on 10 000 eurot oma idee elluviimiseks.

Konkursile oodatakse igasuguseid ideid, mis aitavad säästa ressursse ja hoida meie keskkonda.

30. novembrini on võimalik esitada kandidaate 2020. aasta Valgamaa aasta noore, noortesõbra, noorsootöötaja ja vabatahtliku tiitlile. 

Kui sina tead kedagi, kes väärib vähemalt ühes eelnevalt nimetatud kategoorias ära märkimist, siis esita ta kandidaadiks! Kiitusega ei tasu olla kitsi! Kõik kirjeldused vaatab üle kolme valla esindajatest koosnev komisjon ja teeb kokku kogutud tekstide põhjal oma otsuse.

flex2020Ootame kandideerima kõiki 9. ja 10. klassi õpilasi TASUTA vahetusprogrammi Future Leaders Exchange, mis lennutab Eesti õpilased aastaks USAsse!

Programm pakub täisstipendiumi, mis katab vahetusaastaga seotud reisi- ja elamiskulud. Isegi väike taskuraha on programmi poolt. Eestist on FLEX-i raames käinud Ameerikas 60 õpilast. Avalduse tähtaeg on 15. oktoober 2020.

Avaldus asub aadressil discoverflex.org/apply

Kandidaat peab täitma järgmised nõuded:

  • omab Eesti kodakondsust ja õppima Eesti koolis;
  • tema sünnikuupäev jääb ajavahemikku 15. juuli 2003 kuni 15. juuli 2006;
  • õpib hetkel 9 või 10 klassis;
  • on varasemalt õppinud inglise keelt;

Tõrva Noortevolikogu annab alates 2011. aastast välja omanimelist auhinda. Tänavusele auhinnale saab kandidaate esitada 12. augustini.

Tõrva Noortevolikogu auhinna jagamise eesmärk on tunnustada inimesi, kes on panustanud Tõrva valla heaolu tagamiseks märkimisväärselt rohkem, kui seda ühiskond on oodanud.

Kui oled õpilane, märkad mõnda igapäevaeluga seotud probleemi ja sul on suurepärane idee selle lahendamiseks, siis osale õpilasleiutajate konkursil.

Konkursil osalemiseks esitab osaleja Sihtasutusele Eesti Teadusagentuur konkursi toimumisega samal või sellele eelneval kalendriaastal valminud nõuetekohaselt vormistatud konkursitöö.

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2021    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net