Otsing

Logi sisse

Oodatakse kandideerima kõiki 9. ja 10. klassi õpilasi TASUTA vahetusprogrammi Future Leaders Exchange, mis lennutab Eesti õpilased aastaks USAsse!

Programm pakub täisstipendiumi, mis katab vahetusaastaga seotud reisi- ja elamiskulud. Isegi taskuraha on programmi poolt. Eestist on FLEX-i raames käinud Ameerikas umbes 80 õpilast. Avalduse tähtaeg on 13. oktoober 2022. Avaldus asub Internetis: discoverflex.org/apply

FLEX programmi vilistlane Karmen Pikkmets kirjeldas oma kogemust nii: “Minu vahetusaasta Ameerikas FLEX programmi raames andis mulle meeletult palju – sõbrad kogu eluks, pere teiselpool maakera ning uusi kogemusi. Kõige selle juures õppisin paremini tundma Ameerika kultuuri ja sealseid traditsioone. Soovitan kõigil 9-10.klassi noortel, kes tahavad veeta aasta Ameerikas ja kogeda nii palju võrratut, kandideerida FLEX programmi.”

Noorte Kotkaste Valgamaa malev ja Kodutütarde Valgamaa ringkond kutsuvad kõiki 21. märtsini üles sportlikult liikuma, oma loomingulisi liikumisi planeerima ning tegema neist noorkotkaste ja kodutütarde tegemisi tutvustavaid GPS kunstimaalinguid.

Kunstiloomingust osavõtmiseks tegutse järgmiste soovituste alusel:

14. novembrini on võimalik esitada kandidaate 2021. aasta Valgamaa aasta noore, noortesõbra, noorsootöötaja ja vabatahtliku tiitlile. Juhul, kui esitad kandidaadi Harno noortevaldkonna tunnustuskonkursile "Noorte heaks tänu", tunnusta teda ka maakondlikul konkursil.

Kui sina tead kedagi, kes väärib vähemalt ühes eelnevalt nimetatud kategoorias ära märkimist, siis esita ta kandidaadiks! Kiitusega ei tasu olla kitsi! Kõik kirjeldused vaatab üle kolme valla esindajatest koosnev komisjon ja teeb kokku kogutud tekstide põhjal oma otsuse.

24. veebruarini on 4.-12. klasside, sh kutsekoolide õpilastel võimalus osa võtta üleriigilisest meemikonkursist "Päriselu internetis vs kujutlus".

Võistlemine toimub kolmes kategoorias ning igale neist kehtib vastav teema, mille kohta meemi oodatakse. 

21. veebruarini on 18-30 aastastel noortel võimalus esitada ideid Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) roheideede konkursile Negavatt, mille peaauhind on 10 000 eurot oma idee elluviimiseks.

Konkursile oodatakse igasuguseid ideid, mis aitavad säästa ressursse ja hoida meie keskkonda.

30. novembrini on võimalik esitada kandidaate 2020. aasta Valgamaa aasta noore, noortesõbra, noorsootöötaja ja vabatahtliku tiitlile. 

Kui sina tead kedagi, kes väärib vähemalt ühes eelnevalt nimetatud kategoorias ära märkimist, siis esita ta kandidaadiks! Kiitusega ei tasu olla kitsi! Kõik kirjeldused vaatab üle kolme valla esindajatest koosnev komisjon ja teeb kokku kogutud tekstide põhjal oma otsuse.

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2023    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net