3.-5. jaanuarini toimub Valgamaal esmakordselt 30 kilomeetri pikkune võistlusmatk "Valge välk", mis on suunatud 14-18aastaste noorkotkaste ja kodutütarde 4liikmelistele võistkondadele, oodatud on ka külalisvõistkonnad.

Võistluse eesmärgiks on kontrollida võistkondade võimet täita neile antud ülesandeid ja testida võistlejate füüsilist vastupidavust ning põhilisi oskusi.

Võistkondi on võimalik registreerida 15. detsembrini, tehes seda meilitsi See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonitsi numbril +372 514 6384.

Võistlusaladena puutub kokku esmaabi ülesande, talvise üleelamise, kauguste määramise, õhkrelvast laskmise, takistusraja, noaviske, sõlmede, looduse tundmise, lõkke, luureraporti koostamise, sideülesande ja paari üllatusülesandega.

Kui oled mõne Valgamaa kooli õpilasesinduse liige ning soovid olla parem meeskonnamängija, siis see pakkumine on sulle!

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla kutsub maakonna koolide õpilasesinduste liikmeid 30. oktoobril kell 9.00 Kaagjärve mõisasse praktilisele meeskonnatöö koolitusele. 

Koolitusele saab registreeruda siin: Meeskonnatöö koolitusele registreerimine. Registreerimise tähtaeg on 28. oktoobril.

29. septembril tähistas Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses oma viiendat tegutsemisaastat kahe ja poole tunnise kontserdiga koolibändist välja kasvanud Dreamband.

Aasta oli 2014, kui Valga Põhikooli muusikaõpetaja Siiri Põldsaar tollal 4. klassis käinud poistes potentsiaali nägi ning neile bändis mängimise ettepaneku tegi. Sama aasta sügisel pandigi algus koolibändile Dreamband, mis oma nimeltki tähendas väikeste poiste unistuste bändi. Bändi algkoosseisu kuulusid solist Taavi Koppel, kitarristid Ergo Kommer ja Bert-Anthony Bogdanov, trummar Kristo Põldsaar, basskitarrist Karl Robin Rimm ja klahvpillimängija Timmu Viilup.

28.–29. septembrini toimub Tõrva vallas Marja talus noorkotkaste ja kodutütarde sügislaager, mille eesmärk on sooritada järgukatseid ja veeta sportlik nädalavahetus. Nüüdseks on selgunud ka transpordiajad.

Puka  Otepää – Sangaste – Tsirguliina – Valga – Tõrva suund
07.50 Puka kooli parkla
08.10 Otepää bussijaam
08.20 Pühajärve kool
08.30 Sangaste bussipeatus
08.50 Tsirguliina bussipeatus
09.10 Valga linn, staadioni parkla (Vabaduse 9)
Marja turismitalu

9. septembrist kuni 20. oktoobrini saab esitada kandidaate, kelle seast valitakse järgmine Hea Eeskuju. 15 finalisti kutsutakse isiklikult Lahedale Koolipäevale, kus toimub noortele südamlik tänugala. Sündmus leiab aset 21. novembril Alexela Kontserdimajas. 

Kõiki vähemalt 14-aastaseid meediahuvilisi Valgamaa noori oodatakse 27. septembril kell 16.00 Valga avatud noortekeskusesse Valgamaa noortelehe Tankla ja Tankla TV uue hooaja kokkusaamisele.

2.-3. oktoobrini toimub Käärikul Valgamaa noorte ettevõtluskonkursi "Nupp nokib" loovuskoolitus, kus töötatakse välja ideid mini- ja õpilasfirmade toodetest. 

Loovuskoolitusele on oodatud Valgamaa 7.-12. klasside õpilased koos täiskasvanud saatjaga. Osalejatele tagatakse transport, majutus ja toitlustus.

Alamkategooriaid

Tankla TV on Valgamaa noorte endi poolt algatatud internetipõhiline televisioonikanal. Tankla TV eesmärgiks on laiendada maakonna noorte silmaringi ning anda võimalus olla reporter, operaator või monteerija. Loe rohkem »

See on ajutine rubriik Tankla kodulehel, kuhu kogume erinevaid tööpakkumisi noortele, kes soovivad sel suvel taskuraha teenida. Kui siin võiks veel mõni tööpakkumine olla, kirjuta sellest See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2019    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net