Tagasi Valgamaa noorteportaaliValgamaa noorte suvekooli erileht

Dear Estonia (Hargla)...roadtrip sinine järv

… I want to thank you for an amazing year full of new experiences! I was glad to make my EVS in this wonderful country. Thanks to you I have met amazing people, that became friends and I don´t want to miss them in my life. (hihi <3)

Because of you I travelled a lot and saw many new places, I did not even knew that they were here. :D
Dear Estonia - because of you I had the most amazing year! During my 11 months I have got to know so many people - because of my new work, because of travelling…

July was a great “finish” for that a fantastic year.

14.-18. augustini toimub Valgamaal võistlusmatk "Kuperjanovlaste rada". Võistkondade registreerimise tähtaeg on 1. august.

Võistlusmatkast on oodatud osa võtma Kodutütarde ja Noorkotkaste neljaliikmelised võistkonnad (lubatud ka segavõistkonnad) vanuses 14 – 19 a (k.a.) ning külalisvõistkonnad, kes ei ole Kaitseliidu noorteorganisatsioonide liikmed kuid vastavad vanusele. Eraldi arvestuses oodatakse rajale endiseid Valgamaa noorkotkaid ja kodutütreid. 

16.-18. juulini toimub Kaldavere turismitalus Valgamaa ja Rõngu noorte looduskool. On selgunud transport laagrisse ja tagasi. 

Otepää – Rõngu suund:

9.00 Otepää bussijaam
9.10 Nõuni kultuurimaja
9.25 Hellenurme kauplus
9.30 Palupera kool
9.40 Rõngu bussijaam
9.50 Aakre bussijaam
10.00 Puka kooli parkla
10.30 Valga linn, Staadioni parkla (Vabaduse 9)
Kaldavere turismitalu

Elina Melanija Tannenberg on Valga juurtega noor, kelle igapäevaelu möödub pealinnas laste tantsutreeneri ja täiskasvanute personaaltreenerina.

2016. aastal lõpetas Elina Tallinna Ülikoolis andragoogika eriala. „Sain päris kiiresti aru, et kontoritöö ei ole mulle ja seadsin sihiks saada treeneriks.“ Nüüd on tema elu seotud mitmete aktiivsete tegevustega. Nimelt on ta laste tantsutreener ja täiskasvanute personaaltreener. „Treenin lapsi Minu Tantsukoolis. Samuti on mul mitmes koolis ja lasteaias rühmad.

Lõpetasin tänavu Tallinna Ülikooli noorsootöö rakenduskõrgharidusõppe ning andsin endale lubaduse, et kui kool lõpetatud, jagan teiega kokkuvõtet enda lõputöö tulemustest.

Minu töö teema valik kujunes suuresti ise läbi kogetu põhjal. Olles töötanud kaks aastat noortekeskuses noorsootöötajana ja nüüd kaks aastat üldhariduskoolis huvijuhina, hakkasin üha enam märkama vajakajäämisi nende kahe asutuse vahelises koostöös. Seetõttu otsustasin töö kirjutada teemal "Noortekeskuste ja koolide vaheline koostöö Valgamaa näitel".

Alamkategooriaid

Tankla TV on Valgamaa noorte endi poolt algatatud internetipõhiline televisioonikanal. Tankla TV eesmärgiks on laiendada maakonna noorte silmaringi ning anda võimalus olla reporter, operaator või monteerija. Loe rohkem »

See on ajutine rubriik Tankla kodulehel, kuhu kogume erinevaid tööpakkumisi noortele, kes soovivad sel suvel taskuraha teenida. Kui siin võiks veel mõni tööpakkumine olla, kirjuta sellest See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud

Hakka meie fänniks

Külastusi alates

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2018    |    tankla@tankla.net