Teeme Ära logoKas tahad saada huvitavat kogemust ning panustada Eesti kodanikuühiskonna arengusse?! Pakume Sulle võimalust, mida oleks patt maha magada. Teeme Ära otsib oma ridadesse maakondlikke noortejuhte, kes kaasaksid noori talgutel osalema ning neid ka algatama.

Milline on hea noortejuht?

  • on vanuses 18-30
  • tunneb piirkonna noorteühendusi
  • on kursis Teeme Ära tegemistega
  • hea ja avatud suhtleja
  • on valmis tegema koostööd Teeme Ära maakondliku koordinaatoriga

Kui tunned, et eelnev iseloomustas just Sind, siis palun pane mõne lausega kirja, miks sooviksid olla maakondlik noortejuht ning millised eelnevad kogemused Sind seejuures aitaksid? Anna endast märku 3.märtsiks aadressil: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Mis on talgupäev ning millal see toimub?

Teeme Ära talgupäev toimub traditsiooniliselt maikuu esimesel laupäeval, tänavu 3. mail 2014. Talgupäeva eesmärk on edendada ettevõtlikkust ja aktiivset eluhoiakut, parandades seeläbi meie ühist elukeskkonda ning tugevdades kogukondi tervikuna. Üle-eestiline Teeme Ära talgupäev sai tõuke 2008. aasta suurest prügikoristusest ning sellele järgnenud 2009. aasta mõttetalgutest.

Alates 2010. aastast on talgute korraldamine iga aktiivse kodaniku, kogukonna ja ühenduse võimalus midagi oma elukeskkonna heaks teha. Seejuures otsustades ise, mis vajab ärategemist koduümbruses või kaugemal. 2013. aasta talgupäeval korraldati üle Eesti 1522 eriilmelist talgut kokku 40 098 osalejaga.

Rohkem infot: www.teemeara.ee

Jaga seda artiklit sõpradega

@tanklanet säutsub

Uudiseid maakonnast

Uudisvoogu ei leitud

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2019    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net