Valgamaa aasta noor ja noortesõber 2018 02Kas Sina tead kedagi, kes on oma kodukohta panustanud rohkem kui teised noored? Või elab just Sinu kodukohas keegi, kes on eeskujuks kõigile noortele ning vääriks Valgamaa aasta noore tiitlit?

Kas tead noortesõpra, kelle toest ning heast nõust on olnud noortele kasu? Või tahaksid tunnustada toredat ettevõtet, kes on noori märganud ning toetanud?

Nüüd on võimalus neid inimesi esile tõsta ning kiita! Selleks tuleks esitada nad Valgamaa aasta noore või noortesõbra kandidaatideks. Kiitusega ei tasu olla kitsi, sest kõik kirjeldused vaatab üle žürii ning teeb kokku kogutud tekstide põhjal lõpuks oma otsuse!

Esita oma Valgamaa aasta noore või noortesõbra kandidaat hiljemalt 26. novembriks 2018, täites ära vastav ankeet :

* Aasta noore kandidaadi saad esitada siin: https://goo.gl/forms/4VCFUp5UsGqm4Ei53

* Aasta noortesõbra kandidaadi saad esitada siin: https://goo.gl/forms/HyeB8XnBRby3Vfh83

Valgamaa Noortekogu tunnustas juba üheksandat korda noori ning noortesõpru, kes on oma aktiivsuse ning vabatahtliku tööga Valgamaal läbi aasta silma jäänud.

Need on inimesed, kelle eeskuju ning tegemisi on esile tõstetud märkavate Valgamaa inimeste poolt. Valgamaa aasta noor 2017 tiitli pälvis Siim Vahtra ning Valgamaa noortesõber 2017 tiitli Egle Kõvask.

“Sel aastal oli nominentide seast parimate älja valimine tavapärasest erinev. Moodustasime komisjoni, kuhu kuulusid Valga Maavalitsuse, Valgamaa Omavalitsuste Liidu, Valgamaa Noortekogu, Tankla ning Politse- ja Piirivalveameti ning Kaitseliidu esindajad, kes kõikide säravate kandidaatide seast oma valiku tegid,” selgitas Valgamaa Noortekogu esimees Triin Jaansalu, lisades “Et auhinnasaajad ei selguks vaid kandidaadi populaarsuse põhjal, otsustasimegi muuta tiitli pälvijate valimise süsteemi ning moodustada spetsiaalne komisjon.”

Kes on tänavused Valgamaa aasta noore ja noortesõbra nominendid?

Valgamaa Noortekogul on hea meel tutvustada tänavusele Valgamaa aasta noore ja noortesõbra konkursile esitatud kandidaate! Komisjon, kuhu kuulub Valga Maavalitsuse, Valgamaa Omavalitsuse, Valgamaa Noortekogu, Tankla, Politse- ja Piirivalveameti ja Kaitseliidu esindajad, on nüüdseks nende säravate kandidaatide hulgast enda valiku teinud. Tänavuse aasta noore ning noortesõbra laureaadid selguvad juba 15. detsembril Valgamaa tänuüritusel.

Valgamaa aasta noorte ja noortesõbra väljaandmist toetab Eesti Noorteühendust Liit, Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Noorsootöö Keskus.

Kas sina tead kedagi, kes on oma kodukohta panustanud rohkem kui teised noored?

Või elab just sinu kodukohas keegi, kes on eeskujuks kõigile noortele? Või tead sa hoopis üht noort, kes oma silmapaistvate tulemuste pärast vääriks Valgamaa aasta noore tiitlit?

Kas tead noortesõpra, kelle toest, heast nõust ja jõust noored tunneksid puudust? Või tahad tunnustada ettevõtet, kes on sind märganud ja hinnanud?

Ka sel sügisel on võimalus esitada oma kandidaat Valgamaa aasta noore ja noortesõbra tiitlile. Ära jäta juhust kasutamata, sest tunnustust väärivad meist paljud, kuid just sinu ülesanne on need vahvad noored või toetavad noortesõbrad välja tuua! Žürii valib võitjad välja neid iseloomustava kirjelduse põhjal, seega ära ole kiitusega kitsi.

Esita oma Valgamaa aasta noore või noortesõbra kandidaat hiljemalt 12. novembriks, täites ära vastava ankeedi. Võitjad kuulutatakse välja juba 15. detsembril maakondlikul tänugalal.

web triinjaansalu29. detsembril, said Valgamaa noortekogu liikmed kokku, et ühiselt meenutada aastat 2016 ning panna paika eesmärgid tulevaks aastaks.

2015. aasta lõpust eilse päevani on noortekogu teinud tööd esimeheta – eesotsas kolmeliikmeline juhatus. Sinna kuulusid Sirli Pippar, Monika Muru ning Reio Raudheiding. Eilsel aastalõpukoosolekul pandi päevakavasse ka uue juhatuse esimehe valimised – selleks sai Triin Jaansalu.

"Triin on 20aastane noor neiu, kes pärit Tõrvast, juhtinud Tõrva gümnaasiumi õpilasesindust ning mitu aastat ka Tõrva noortevolikogu. Selle ameti andis ta käesoleva aasta lõpul üle ning on nüüd valmis enda juhtida võtma Valgamaa noortekogu," andis teada noortekogu juhatuse liige Sirli Pippar.

@tanklanet säutsub

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2018    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net