Otsing

Logi sisse

inna tuhkanen

Õru valla noortekeskus "Noortepada" tegutseb lasteaiaga ühes majas Õru alevikus.

Maja on kollast värvi.

Avatud

T, K, R 16.00-20.00
16.00-19.00
L 11.00-16.00

Telefon: +372 767 1153
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Noorsootöötaja

Inna Tuhkanen
Telefon: +372 5615 7964
E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Info

Õru valla noortekeskuse "Noortepada" avaüritus toimus 22.oktoobril 2011. Ruumid remonditi Valgamaa Partnerluskogu meetme „Noorte algatused ja koostöö" tegevus „Noor Valgamaa" rahastusel. Projekti omaosaluse ja käibemaksu kattis Õru vallavalitsus. Lisaks osteti projekti rahadega kott-toolid ja vaibad. Metsatervenduse OÜ rahalise panusega soetati noortekeskusesse drenazöörid, graatsiakettad ja magnetoola. Noorte käsutuses on ruumid üldpinnaga 87 ruutmeetrit. Noortekeskuses saab mängida ka koroonat ja lauatennist, surfata internetis ja muidugi  sõpradega mõnusalt aega veeta. Noortele on juurde soetatud palju huvitavaid mõtlemisoskust arendavaid lauamänge, mis võimaldavad korraldada erinevaid üritusi ja teemaõhtuid. Võimalik mängida Xbox-i ning surfata internetis. Energia väljaelamiseks, pingete maandamiseks saab kasutada poksitarbeid.

 

Jaga seda artiklit sõpradega

@tanklanet säutsub

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2018    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net