Täna on reede, 24. november 2017
Loe edasi...

Täna ilmus 26. Valgamaa noortelehe Tankla number.

Sirelililla Tankla esikülg on pühendatud suvel toimuvale XII noorte laulu-ja tantsupeo, tutvuda saab tantsupeole saajatega ning laulupeole kandideerijatega. Samuti esilehel kirjutatakse kahe minifirma edust maakonnas ja vabariigis.

Kahel järgneval leheküljel saab lugeda noortest. Esimesel lool väljendub see maakonna gümnaasiumite vahelises koostööl ning teisel lool kodukohta praktikale tulnud neidudest. Noorsootöö hindamatust panusest noorte ellu ja positiivsest Hummuli uuest noorsootöötajast. Tuuakse välja abiturientidele edasise valiku plussid ja miinused ning kolme noore tagasivaade enda valikutele.

Järgmistelt  lehekülgetelt saab lugeda lähemalt suvel toimuvatest üritustest ning silmapaistvatest Valgamaa inimestest. Lehekülg kuus sisaldab arvamusi inimlikkusest, aktiivsusest ja unistuste kodudest.

Loe edasi...

Täna, 6. märtsil ilmus 25. Valgamaa noortelehe Tankla number.

Tankla esiküljelt saab seekord teada, milline on Valgamaal tegutsevate koostöögruppide visioon ja mida soovitakse noorsootöö valdkonnas projekti vältel üheskoos ära teha. Lisaks teavitame noori juba sel suvel toimuvast õpilasmalevast.

Järgnevale kahele leheküljele on koondatud Valgamaa aktiivsed noored ja noortemeelsed. Juttu tuleb sellest, kuidas Kristiina Saag suundus väikesest maakohast suurde linna õppima. Veel saame teada, mida arvavad noormehed Kristo Jesse ja Danvar Lendre vabatahtlikust tööst ja elust Valgamaal. Tutvume lähemalt Taheva valla noorsootöötaja Rasmus Onkeli ja Kaitseliidu Valgamaa maleva noorteinstruktori Kaimo Vahtraga.

Leheküljelt neli leiame täpsema informatsiooni juba sel neljapäeval (9. märtsil) toimuva haridusmessi „Vali Nutikalt” kohta.

Loe edasi...

Täna, 9. mail ilmus 23. Valgamaa noortelehe Tankla number. Seekordne Tankla esikülg on pühendatud tänavusele Valgamaa aasta emale.

Järgneval kahel leheküljel saab lugeda sellest, kuidas leida suveks tööd, noorte suvekoolist, Otepää malevast ja nõuannetest, kuidas veeta suvi turvaliselt.

Leheküljelt neli saab lugeda Tõrva uuest noorsootöötajast Kertu Revast ja Helme noortetoast.
Arvamuslugu mõtiskleb rahutuste teemal. Seekordne küsitlus toob välja, kuidas suhtuvad Valgamaa noored välispoliitilistesse sündmustesse.

Loe edasi...

Täna, 12. detsembril ilmus 24. Valgamaa noortelehe Tankla number.

Seekord keskendume noortele ja nende erinevatele võimalustele ise oma elus otsuseid teha. Tankla esikülg on pühendatud aktiivsele Tõrva noormehele Karl Kirdile, kes pälvis tunnustuse Eesti külaliikumiselt Kodukant Aasta Vabatahtliku kategoorias.

Kahel järgneval leheküljel saab lugeda noortest, kes on leidnud enda jaoks väljundi avastades maailma. Räägime lähemalt välisvabatahtlikust, kes külastas pärast oma vahetusaasta lõppu uuesti Valgamaad ning kogemustest, mis on saadud Erasmus+-ga reisides.

Loe edasi...

Täna, 29. veebruaril ilmus järjekorranumbrilt 22. noorteleht Tankla, mille fookus on ettevõtlusel ja karjääril.

Nagu eelmises numbris, on taaskord esiküljel lugu Valgamaa noorte ettevõtluspisikust. Lugeda saab Valgamaa haridusmessist "Vali Nutikalt!" ning kõrgkooli astunud noorte muljetest õpingute kohta. 

Tutvustame teile Novella Hansoni tegemisi, kes ühtlasi pälvis 23. veebruaril Valgamaa teenetemärgi väga eduka pedagoogilise töö eest.

@tanklanet säutsub

Hakka meie fänniks

Külastusi alates

01.03.2012: 265436

Lehekülge haldab ja majutab:

MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla © 2009–2017    |    Saada oma uudis: tankla@tankla.net